Téma: Kill Bill [vložil(a) Aragorn II_Elessar]

ikonka
Předmět: RE(6):[Kill Bill] | [1581]
Vložil(a): TERKA:_, dne 10.05.04 v 13:29 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pořád nad tím koumám a mě se fakt víc líbila 1 :) Mimochodem, výzva, Gabo kde jsi???!!! Je mi smutno, stav se někdy aspoň na MGVF srdce
ikonka
Předmět: RE(5):[Kill Bill] | [1580]
Vložil(a): Janys, dne 08.05.04 v 18:54 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Me nejvic dostal konec dvojky-clovek by cekal skoky dva metry vzduchem a ne-li vic, a ono se to vlastne vsechno sebehlo vsede-a to je na tom to nejlepsi.
Jednicka byla v pohode,pokud ji beru jako komedii,protoze jsem se porad musela smat.
Pravda,ze dvojka by mohla bez jednicky obstat jako samostatny film,protoze deni jednicky rekne Nevesta ve Vol.2 hned na zacatku a ani ji to nezabere moc casu.Ale kdo by si nechal ujit scenu,kdy Buck prijde na fuck apod???
B)
ikonka
Předmět: RE(4):[Kill Bill] | [1574]
Vložil(a): Wikih, dne 05.05.04 v 18:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tarantino je machr a Kill Bill je supr film, o tom není pochyb. Na dvojce mi vadila podstatně horší hudba než v jedničce ;( A dvojka byla taky lehce rozvláčná, ale ne zas tak moc, abych se nudil. Nejvíc se mi líbí, jak Tarantino kombinuje vážné téma o pomstě, podrobné vykreslení charakterů atd. s parodií na klasické Honkogské kung-fu :) A to naprosto mistrovsky
ikonka
Předmět: RE(3):[Kill Bill] | [1572]
Vložil(a): Nick, dne 05.05.04 v 11:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
KB jednicka nestal za moc. Nedokazal jsem se ztotoznit s jedinou z postav, takze to pro me byla jenom smeska kopancu a nesmyslneho sekani cimsi. Min akce tarantinovi slusi, co chybi jednicce ma vsechno dvojka, lip vedene postavy, dialogy atd. Vsimli jste si, ze u Tarantinova filmu nikdy nemuzete dopredu vytusit, kam se to cele bude ubirat...:)
ikonka
Předmět: RE(2):[Kill Bill] | [1561]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 03.05.04 v 23:48 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jak někdo v jedné fundované recenzi poznamenal, KB byl možná rozdělen, protože obě jeho poloviny jsou téměř diametrálně odlišné. Obě skvělé, o tom žádná. Vol.1 byl plný akce a...akce byla vlastně to jediné, o co v něm šlo... Ovšem pro samou akčnost nezbylo místo na to, v čem vyniká dvojka - a proto se mi taky víc líbí... Dokonale vybroušené dialogy a humor černý jako noc...

Přestože akce víceméně chybí (zlí jazykové by mohli tvrdit, že se tam nic neděje), je to tak skvěle napsané a herecky podané (Uma, Michael Madsen a hlavně David Carradine), že jsem ani nepomyslel na to, že bych se mohl nudit... Mít peníze, neváhám a jdu znovu.

btw. co se týče herců, tak nejvíc mě opravdu dostal pan Carradine, coby Bill... Tomu se říká charisma...
ikonka
Předmět: RE(1):[Kill Bill] | [1560]
Vložil(a): Endlife, dne 03.05.04 v 22:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Mě se teda víc líbila dvojka, přesto, že pár scén na mě bylo docela silných, obzváště začátek s nasolenou brokovnicí a očko.. Ale celkově to bylo parádní :) Úplně nejlepší byla scéna s Karen :)

a mistr Pai-Mei byl taky hustý (hm, teď mi chybí smajlík pro pohození plnovousem, ale ten tady asi ani dávat nebudu, tak si vystačím s textovým) :}>=--\
ikonka
Předmět: RE:[Kill Bill] | [1536]
Vložil(a): TERKA:_, dne 03.05.04 v 12:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Hm, myslím, že 1 byla lepší. Nevím bylo to víc akční. Jo Bill byl krásný:). Byla jsem tam stejně jako na 1 s Honzou a popravdě, šla jsem tam asi proto, že jsem zapomněla jak mi bylo po tom 1. díle a to, hrozně:). Líbí se mi to, ale někdy na to nemám nervy. Třeba jak jí vytrhla to oko. Zakryla jsem si oči a tudíž jsem neviděla jak ho rozšlápla:)
ikonka
Předmět: RE:[Kill Bill] | [1533]
Vložil(a): Zapli, dne 03.05.04 v 12:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
hmmm... nemyslím.Osobně bych řek , že jednička byla lepší co se akce týče víc krwe a tak (ne že bych byl krwomilec) , ale spíš to bylo takové rozuzlení , prostě jednička byla lepčí a na PF to nedosahuje zas nějak extra.:)to je můj názor tak dávej si pozor C.H.A.O.Z.Z.
ikonka
Předmět: Kill Bill | [1530]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 30.04.04 v 22:18 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Určitě by se to dalo přes OT protlačit do nějakého zaběhlého tématu, ale já si to neodpustím. Celý Kill Bill je opravdu parádní film a jeho druhou polovičku s odstupem těch "pár" minut (před chvílí jsem se vrátil z kina) považuju za téměř vykrystalizovanou kvalitu! Tarantino fakt umí... Nebo máte jiný nazor?


KTRONIC