Téma: Páry ve škole [vložil(a) Olinka]

ikonka
Předmět: RE(11):[Páry ve škole] | [1693]
Vložil(a): TERKA:_, dne 27.05.04 v 14:40 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak do toho bych to nikdy neřekla 8)
ikonka
Předmět: RE(10):[Páry ve škole] | [1681]
Vložil(a): Wikih, dne 25.05.04 v 22:29 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jen si dejte pozor na vždy milého pana Zetka. Tomu páry opravdu vadí :( A nemyslel to moc ve srandě
ikonka
Předmět: RE(9):[Páry ve škole] | [1636]
Vložil(a): TERKA:_, dne 20.05.04 v 10:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Smím se zeptat, co je to na té ikonce? kyticka
ikonka
Předmět: RE(8):[Páry ve škole] | [1615]
Vložil(a): Olinka, dne 17.05.04 v 20:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
MNo, nekdy moc kouka, ale to ma z toho kafe... *)
ikonka
Předmět: RE(7):[Páry ve škole] | [1610]
Vložil(a): Žany, dne 17.05.04 v 18:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Urubek jenom kouká, ale nic neříká. Šimčíková občas nějakou hlášku vypustí, ale dá se to v klidu přežít. Souhlasím s Pavlem, že Kadulovy obličeje při pití kávy stojí za to (:
ikonka
Předmět: RE(6):[Páry ve škole] | [1590]
Vložil(a): TERKA:_, dne 10.05.04 v 13:49 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ne. Ani si to nedovolil:) :) :) :) :) Ale kouká se, jak kdyby mě chtěl sežrat:)
ikonka
Předmět: RE(5):[Páry ve škole] | [1562]
Vložil(a): Olinka, dne 04.05.04 v 13:56 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Co Mirek Urubek, setkal se nekdo s odporem? :D
ikonka
Předmět: RE(4):[Páry ve škole] | [1559]
Vložil(a): Pavel, dne 03.05.04 v 22:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Do mě se navážela především p. Šimčíková,ale jen ve smyslu toho,že to máme ukončit dřív než zazvoní,aby jsme byli včaš v hodině. Já ji řekl,že jsme vždy před její třídou,aby to stihla nejdřív ona,protože já běhám dost rychle na to abych byl ve třídě dřív než profesoři,kteří chodí taky docela pofidérně do hodin. Jinak se na nás vždy směje p. Kadula a směje se tak moc,až je to někdy divné,ale ani se nevyjadřuje. Jen jednou...když jsem mu něco nesl,tak mě poslal abych si ji šel hlídat a nechal ho vypís si káfé.. Myslím,že je to uplně jasné.....kdo mrčí-ten závidí srdce
ikonka
Předmět: RE(3):[Páry ve škole] | [1547]
Vložil(a): TERKA:_, dne 03.05.04 v 12:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Fakt? Já nevím co s tím všichni máte:). Mě se nezdá. Ale říkají mi to furt všichni.
ikonka
Předmět: RE(2):[Páry ve škole] | [1518]
Vložil(a): Olinka, dne 29.04.04 v 14:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Kincl? Tak to teda fakt nevim... u nas spis Zouhar a taky Matocha, ten docela silne... jak provokovat, to je pekna blbost, to ze nekdo ma zapsklou manzelku neni muj problem, jan se budu schazet kde chci a skym chci...
Jo terezko, hlavne ty jsi vyrazny... volume down :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Páry ve škole] | [1513]
Vložil(a): TERKA:_, dne 29.04.04 v 14:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Naše třídní mi zatím nic neříkala, jen 1, když jsem posrala matiku. Bylo to v tom smyslu, že se mám začít učit a né dělat jiné věci. Lidi říkají, že jsme celkem výrazní a je pravda, že párkrát už měl někdo nějakou hlášku, ale spíš ve smyslu pošťuchování, než že by to mysleli zle. Jen Kincl je jednoznačně proti:). Na 2. stranu, já se jim nedivím, jestli je to obtěžuje. Snažím se teď spíš někam zalést a lidi zbytečně nedráždit. kyticka kyticka srdce kyticka kyticka kyticka kyticka Ale vzdát se jakéhokoliv kontaktu nemíním:)
ikonka
Předmět: RE:[Páry ve škole] | [1509]
Vložil(a): Wikih, dne 27.04.04 v 21:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Naposled měla třídní takové připomínky v prváku, ale rychle jí to přešlo, protože ji stejně všichni naprosto ignorovali :)
ikonka
Předmět: Páry ve škole | [1503]
Vložil(a): Olinka, dne 26.04.04 v 22:35 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nevim, zda se tady o tom jiz tocilo, ale stalo se nam s nasim tridnim, ze nam temer (pres rosice) zakazal projevovat si verejne naklonnost se svym protejskem ve skole... Setkali jste se nekdy s odporem ci nesouhlasem ucitelu a co si o tom vubec tak myslite?


KTRONIC