Téma: Co posloucháte? [vložil(a) Endlife]

ikonka
Předmět: RE:[Co posloucháte?] | [2007]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 09.07.04 v 14:49 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Zrovna teď poslouchám soundtrack k filmu Beyond Rangoon ("Neznámý Rangún" - neznám :o/) od Hanse Zimmera. Úplný balzám na uši. Prostě nádhera.

Vůbec se nedivím, že na <a href="http://www.ost.sk">OST.sk</a> je řazen na nejvyšší příčku. Pokud máte rádi orchestrální hudbu, tak neváhejte a shánějte...
ikonka
Předmět: RE(1):[Posloucháte desky] | [1869]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.06.04 v 13:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Miluju desky!!! Máme jich plný byt. Kdysi jsem řekla,že jediné co vidím pozitivního na smrti mých rodičů je,že zdědím jejich knihovnu a desky a kazety. Náš taťka má taky úplně skvělý vkus co se hudby týče a máma se veze,takže já jsem na deskách odkojená a musím říct,že bez nich nemůžu být,páč je na nich polovina hudby,jakou jsem v životě pslouchala.Češtinářsky hrozné,ale od srdce :)
ikonka
Předmět: RE:[Posloucháte desky] | [1863]
Vložil(a): Vashek, dne 13.06.04 v 14:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Desky sou super!...občas si na desce pustím Abbey Road od Beatles (btw. jejich nejlepší deska) a Rabaku od Elánu (taktéž nej deska)

Desky sou super!
ikonka
Předmět: RE(1):[Posloucháte desky] | [1858]
Vložil(a): Zapli, dne 12.06.04 v 19:03 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
yeah po dlouhe dobe here , samo , vali desky , ale jen hooodně omezeně , něvač matka jede na country --- mame doma asi 100 tehle placek černých:(ale najde se tam i nějaký RnR.Poslouchám to jenom v době nejlepší nálady a bezstarostnosti:)A konečně se mi podařilo ,,sesíťovat¨ PC , discmana a zesák s kazeťákem:)Lehárko:)
ikonka
Předmět: RE:[Posloucháte desky] | [1857]
Vložil(a): Endlife, dne 12.06.04 v 11:09 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
nestíhám, tak vypíchnu jen dva bodíky, ke kterým musím něco napsat :)

desky bohužel neposlouchám ač si v pokoji schovávám imagine od lennona & ještě úchvatného lou reeda - z jednoho důvodu - můj gramec nedokáže udržet konstantní rychlost otáčení desky :) takže přehrávané skladby jsou značně psychedelické :)

& k múm - neumírej, jsem Ti to dával na uzdravení :-/ *) :-/
ikonka
Předmět: Posloucháte desky | [1856]
Vložil(a): Ryska, dne 12.06.04 v 00:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Black eyed peas? To sháním, četla sem na to dobrou recenzi v u:mixu.

Tak mě napadlo, posloucháte někdo desky? Lépe řečeno, hudbu, která se na deskách vyskytuje, kterou člověk podědí po rodičích apod. (ano čtete dobře, po rodičích)
Můj drahý rodič (jednotné číslo, protože mamka hudbu moc neposlouchá) poslouchá úplně to samé co já (kvůli čemuž sem neskonale šťastná), no spíš já to samé co on.
V reálu to vypadá tak, že mě už několik let "tahá" na koncerty Monkey business (už sem byla na třech a sou čím dál tím lepší) , -123min., Vltavy, Gothartů, Supportů a všeho možného. V autě si pustí chillout z u:mixu (který mi navíc zasponzoruje) .
Nedávná závada na našem CD přehrávači a lenost všech členů rodiny s tím cokoli udělat mě dokopala k tomu důkladně se začít zajímat o naše desky (ne že bych desky předtím neposlouchala, ale každý den to rozhodně nebylo).
Úplně me dostaly desky z gramofonového klubu, sice jich vycházelo pět a půl ročně ale všechno to mělo česky přebásněný překlad, životopisy kritiky. Fakt DD. Samostatná kapitola o sobě byla grafická stránka desky (na CéDku se dá samozřejmě taky dost vyřádit, ale deska je větší a v té době nákladnější, takže si na tom dali víc záležet) .BTW je úplně super zjistit, že ten obrázek co vám detailně utkvěl v paměti z dob ranného mládí je z přebalu nějaké úplně dobré desky.
Já vím, že teď jde všechno sehnat na CéDku nebo stáhnout z netu, ale deska, ke které musí člověk co půl hodiny běhat ji otočit, a která vydává lehce šumivé a praskající zvuky je úžasná a poetická.
No a když si na té desce pustím Janis Joplin, Ellu Fitzgerald, Billie Holiday, Armstronga, Younga, Beatles, Santanu, nebo cokoliv dalšího z našich metrů desek je to dokonalé.

Co kdyby se místo počtu příspěvků počítal počet slov(písmen)? :D :D

Endlife, dík za múm. Dobře se u toho "umírá"...:)

P.S. To sem eště nepočítala mánii svého bratra. Ten v případě, že se v nejbližší době nedostane minimálně k nejaké slušné verzi traktoru začne na našem gramci scratchovat i koledy. TAF TAF TAF
light blue orange pink red pink red pink light blue orange red pink red pink pink light blue orange pink red pink red pink light blue orange red pink red pink pink yellow green black
ikonka
Předmět: RE(16):[Co posloucháte?] | [1637]
Vložil(a): TERKA:_, dne 20.05.04 v 10:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Také miluju 100°C . Dostala jsem je od Rysky. Díky Rysko :)
ikonka
Předmět: RE(15):[Co posloucháte?] | [1605]
Vložil(a): Coin, dne 13.05.04 v 19:05 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No když takle většinou brouzdám po netu tak nejraději poslouchám Black Eyed Peas (:....nebo Chinasky(občas též Nohavicu) srdce
ikonka
Předmět: RE(14):[Co posloucháte?] | [1603]
Vložil(a): pachol, dne 12.05.04 v 15:38 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ty mne taky!!!
ty mas jejich CD a nic nereknes?
Kdybych to vedel tak uz bych se te davno zeptal jestli by si mi ho nepujcila 8)
Ja mam totiz jen strohou nahravku jak hrali na EV2.
ikonka
Předmět: RE(13):[Co posloucháte?] | [1602]
Vložil(a): Ryska, dne 11.05.04 v 21:36 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Hej, tak teď si mi úplně vyrazil dech. 100 stupňu zbožňuju, dostala sem je od bratra k narozkám (díky brácho)a algida chillouty sou DD:)) Vubec U:mixove CD se DD. pink Taf light blue light blue (:
ikonka
Předmět: RE(12):[Co posloucháte?] | [1599]
Vložil(a): pachol, dne 11.05.04 v 19:02 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
me momentalne hraje z beden algida chill out vol.3 ktere bylo soucasti ultramixu a je to fakt parada prave sem dorazil na sevem kole upoceny domu a je to super na sklidneni asi si pudu lehnout do vany a potom snad zbyde cas na biolu...
tak zatim jinak me zaujli taky 100 *C
:)
ikonka
Předmět: RE(11):[Co posloucháte?] | [1591]
Vložil(a): TERKA:_, dne 10.05.04 v 13:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Kdybys viděl výraz na mé tváři, když jsem tu ikonku viděla:)
ikonka
Předmět: RE(10):[Co posloucháte?] | [1557]
Vložil(a): Endlife, dne 03.05.04 v 21:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Terko, kdybys viděla ten nadšený výraz na Rysčině tváři, když Ti vyráběla ikonku... :) :) :)
ikonka
Předmět: RE(9):[Co posloucháte?] | [1554]
Vložil(a): Ryska, dne 03.05.04 v 21:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Terko, dovoluji si poznamenat pouze tiché EHM :D light blue
ikonka
Předmět: RE(8):[Co posloucháte?] | [1543]
Vložil(a): TERKA:_, dne 03.05.04 v 12:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nerez a Neřež a Sting a Richard Miller.
Jo, teď si děláme ikonky v IVT, tak snad už potom budu vypadat normálně.:)
ikonka
Předmět: RE(7):[Co posloucháte?] | [1534]
Vložil(a): Zapli, dne 03.05.04 v 12:13 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
tak teď fičím na Oasis a Metallice , jinak snad všechno , ono záleží na náladě...Třeba z těch Oasis sem tudle dostal schýzu jako kráva , jinak nemáte někdo nějaké CDčko s MPtroskama?Dochází mi archív:)
ikonka
Předmět: RE(6):[Co posloucháte?] | [1528]
Vložil(a): Janys, dne 30.04.04 v 20:57 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nirvana-to je klasa. White Stripes-to taky není k zahození. Landa-samozrejmost. Guano Apes- mňam.Vypsaná fixa-super psychoidní. Pak už jen takové ty kusovky jako Join me od HIM, Jet-pilot od SOAD, atp...
ikonka
Předmět: RE(5):[Co posloucháte?] | [1524]
Vložil(a): Blade, dne 30.04.04 v 14:45 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nemůžu si pomoct, ale takový soundtrack z NFSUnderground či Serious Sam2 má své kouzlo. Smíchejme to s Linkin Parkem a Metallicou a vznikne nám zajímavá směs. Vrch ozdobíme Nightwishem či Within Templation......
ikonka
Předmět: RE(4):[Co posloucháte?] | [1523]
Vložil(a): Kaoru, dne 30.04.04 v 14:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No momentálně poslouchám všemožné Oldies :)

2 Zutt: Hudbu z games fak nemusím poslouchat kždý den a jestli chceš vědět kerá má super soundtrack tak MGS2 a SC2 :)
ikonka
Předmět: RE(3):[Co posloucháte?] | [1522]
Vložil(a): Zutt, dne 30.04.04 v 14:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No jasně já poslouchám Metalicu,HIM,Nightwisch,Pár soundtracků,a tak podobně....... Slyšeli jste hudbu od BG2 fakt super!!!!
ikonka
Předmět: RE(2):[Co posloucháte?] | [1520]
Vložil(a): Endlife, dne 29.04.04 v 20:53 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ryska: netřeba sáhodlouhého seznamu :) taky jsem přemýšlel, jestli budu muset naprogramovat funkci na přiložení excelového seznamu, ale tak jsem tu otázku nemyslel.. B)

třeba co posloucháš zrovna teď, nebo v poslední době a tak.. nechce se mi tady vypisovat ten seznam :) kdyžtak: [1501] (:
ikonka
Předmět: RE(2):[Co posloucháte?] | [1512]
Vložil(a): TERKA:_, dne 29.04.04 v 14:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Momentálně se nechávám unést tou novou Norah Jones, co je prima. :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Co posloucháte?] | [1511]
Vložil(a): Ryska, dne 28.04.04 v 21:58 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, přesně tohohle dotazu jsem se bála. Chtěla jsem se na to zeptat už když jsem se ptala na ty knížky, ale pak jsem si představila, že chdybych měla jen lehce nastínit, byl by to nekonečný a pro většinu nudný seznam-stejně jako tohle nekonečné, děsné souvětí. Zájemcům pošlu mailem (: A MB byli DD :D
yellow orange red pink light blue black light blue pink red orange yellow yellow orange red pink light blue black light blue pink red orange yellow
ikonka
Předmět: RE:[Co posloucháte?] | [1510]
Vložil(a): Vashek, dne 28.04.04 v 12:48 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No, já jsem spíš na kytarovou hudbu...takže takoví No Name, Team, občas něco od Lucie, Elánu, žeru Tatabojs, Vltavu, Mňágu a Žďorp, v poslední době mě hodně zaujali Horkýže Slíže a Inéfafe...no a na depky je nejlepší Daniel Landa;)
ikonka
Předmět: RE:[Předmět nezadán] | [1508]
Vložil(a): Wikih, dne 27.04.04 v 21:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Strokes - náhodou jsem to objevil, taková pěkná klasika, lehký rock. Nemá to někdo? Mám jen Is This It? a chtěl by i jiná alba

Jinak většinou rockovější kapely + Monkey Business, kteří byli úplně skvělí :)
ikonka
Předmět: Předmět nezadán | [1502]
Vložil(a): kofolo, dne 26.04.04 v 22:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ted mi zrovna z beden praskaji Horkyze Slize..maji dobre texty :)
ikonka
Předmět: Co posloucháte? | [1501]
Vložil(a): Endlife, dne 26.04.04 v 21:40 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když už se tak pěkně ujalo téma rozebírající četbu, tak bych se rád zeptal, co pěkného posloucháte (a teď zrovna nemyslím kamarády, rodiče, profesory, auta, sirény, kapky deště, ale čistě by mě zajímala jenom hudba :))?

Při práci, v autě, za chůze, při učení, v mánii i depresi, při čaji i při kafe, u piva i u absinthu, tak všeobecně & teď zrovna? (:


Podnebi.wz.cz