Téma: Skolni uniformy [vložil(a) kofolo]

ikonka
Předmět: RE:[Předmět nezadán] | [1456]
Vložil(a): TERKA:_, dne 24.04.04 v 02:03 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jojo,15 a 5 to má nahnuté na 4n. Ale jsou to jen takové zkazky, které táhnou školou. Nesmíte mi zase všechno věřit:) blue
ikonka
Předmět: Předmět nezadán | [1453]
Vložil(a): kofolo, dne 23.04.04 v 21:47 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jo no, 15 lidi to ma nahnute, uvidimejak to dopadne :)
ikonka
Předmět: RE(6):[jdi vpřed] | [1449]
Vložil(a): TERKA:_, dne 23.04.04 v 15:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak se koukám na svůj příspěvek a začínám mít dojem, že jsem jasnozřivec:)Miluju Tě
ikonka
Předmět: RE(5):[jdi vpřed] | [1194]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.04.04 v 14:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Náhodou, někteří oktaváni je poslali do prdele, ale to jsou ti, co jim hrozí, že tu s námi ještě pobudou:)
ikonka
Předmět: RE(4):[jdi vpřed] | [1090]
Vložil(a): Kaoru, dne 30.03.04 v 22:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jj jedna z věcí které jsem si chtěl taky pujčit :)
Btw: Znate nekdo pripady skol kde nechali zaky aby si mohli jiste casti uniformy pozmenovat (a ne Zutte nemyslim delku sukni v Japonsku :)). To by teprve bylo zajimave :)
ikonka
Předmět: RE(3):[jdi vpřed] | [1080]
Vložil(a): Ryska, dne 30.03.04 v 20:13 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Sodoma Gomora! Jak kdybyste na bažanta nakreslili terč, nebo vojáci chodili v rudém. Gympláci se snaží socializovat do normální společnosti... Znáte byl jsem mladistvým intelektuálem?
ikonka
Předmět: RE(2):[jdi vpřed] | [1066]
Vložil(a): kofolo, dne 29.03.04 v 21:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
sooc: to uz jsem nekde slysel, ze by uniformy mely vypadat jak mundur nebelviru :))
ikonka
Předmět: RE(2):[jdi vpřed] | [1065]
Vložil(a): kofolo, dne 29.03.04 v 21:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Endlife: no, to mas pravdu..vetsina nasi tridy se pod to podepsala se slovy: "At si je klidne nosi. My uz tu nebudeme". Jo no, radi se podilime na osudu jinych, kdyz se nas to netyka :)))
ikonka
Předmět: RE(2):[Skolni uniformy] | [1064]
Vložil(a): Soooc, dne 29.03.04 v 21:21 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Predstav si Honzo ze je kazdy obleceny jak Harry Potter :))))))))))) a cely vsetin si na nej ukazuje Hehehe to je ale gymplak :(
ikonka
Předmět: RE(1):[Skolni uniformy] | [1063]
Vložil(a): Endlife, dne 29.03.04 v 21:18 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
tady je vidět, že oktanům (nebo jak se říká návštěvníkům oktávy? :D) je úplně jedno, jaký osud se na nás navalí a ještě si z nás dělají srandu :)
ikonka
Předmět: RE:[Skolni uniformy] | [1060]
Vložil(a): Soooc, dne 29.03.04 v 21:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jako ze by profesori nosili neco jako nadrazacky mundur posunovacu a lidi si na ne ukazovali ? Nebo nosili helmy pro prace v nebezpecnych podminkach Mu he he :))))))))
ikonka
Předmět: Skolni uniformy | [1059]
Vložil(a): kofolo, dne 29.03.04 v 21:11 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jak jsem se ted v jednom prispevku docetl, tak se tema skolnich uniforem dostalo i na toto forum. Jsem zvedavy jak se to vyvrbi, skoda, ze uz se toho s nejvetsi pravdepodobnosti nedockam :)

Ale to by mohli mit i profesori nejake stejnokroje, aby to bylo stylove. Identifikace gymnazisty na sto metru vcetne zamestnancu.

Ja osobne jsem se pd petici podepsal, aspon neco rozhybe nudne vody naseho ustavu. Hlavne at to sekunda(ci kdo to organizuje) dotahne do konce, at uz s jakymkoliv vysledkem.


KTRONIC