Téma: Galerie [vložil(a) floowa]

ikonka
Předmět: RE(9):[Galerie] | [1393]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.04.04 v 14:13 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já bych si taky prosím přála pár těch věcí začínajících na Z a končících na D. Pro nechápavé, uprostřed je MR. A smajlík s upadlou čelistí by byl rizkošný. Mimochodem ysko, ty jsi svými zdařilími padělky už proslulá:). Buď ráda, že to neví osa:)
ikonka
Předmět: RE(17):[Galerie] | [1392]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.04.04 v 14:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
S českou poštou máme dobré zkušenosti, viď Rysko. My si totiž píšem pohledy abyste věděli. Nenecháme přece ČP krachnout:)
ikonka
Předmět: RE(16):[Galerie] | [1391]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.04.04 v 14:06 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To znamená, že tím sítkem nic neprojde, ne? 4ím menší dírky, tím míň projde. Myslím, že je to přímá úměra:). Bartošková by mě pochválila:)
ikonka
Předmět: RE(16):[Galerie] | [1390]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.04.04 v 14:05 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ryska je co se týká nápadů šíleně plodný člověk. Nestačím zírat a Endlife mě zase dostává tou technikou. Mimochodem, budu se moci nějak zapojit, když mnohem radši než štětec a počitač (jak říká moje maminka pičitač) používám pero a slova?
ikonka
Předmět: RE(11):[Galerie] | [1389]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.04.04 v 14:02 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To je milé, že sis toho nevšiml:)
ikonka
Předmět: RE(8):[Galerie] | [1368]
Vložil(a): Ryska, dne 15.04.04 v 22:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Zítra...se stavím
???Mimo jiné, ale já sem tady přece nepsala, že mám jeho kalendář přes půl zdi, nedávno sem vlastnoručně olejovkama reprodukovala jeho obaz nad kterým sem slintala snad hodinu v National gallery v Londýně a že sem kdysi předělala nějaké jeho typické obrazy na andělíčky na PF:) ???? Jak jste na to přišel????????? Kromě Guernicy sem se nezmi%novala, ne? Hodil by se smajlík s upadlou cellistí.
ikonka
Předmět: RE(7):[Galerie] | [1364]
Vložil(a): Vashek, dne 15.04.04 v 20:38 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
FK: Ty mas doma Zmrda? Ja jsem ho shanel nejmin tri roky v kuse a nesehnal ho...hodne nam chybel, kdyz jsme poradali vystavu studentskych casopisu (2002,2003) ktere na nasi skoly vychazely...jinak me se dostal do ruky kdyz mi bylo asi tak osum...to na MGV valel bracha a jednou mi to prinesl domu, vzpominam si, ze to bylo hodne drsne a bracha mi rikal, ze ucitele pri cteni ZMRDa pekne skripali zubama;)

foobar: Ted na gymplu vychazi take casopis, neni sice tak radikalni, ale zato se oficialne vi, kdo za nim stoji;)
ikonka
Předmět: RE(12):[Galerie] | [1362]
Vložil(a): Wikih, dne 15.04.04 v 19:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nebude ten návrh designu (4Endlife: Pixy nemá právdu, že je tato fráze blbost *) ) přístupný ke "zkritizování" předem? Docela bych to rád viděl

To technický element: Doufám, že nepovolíš něco obrovského, když to má být galerie, kde jen obyčejné obrázky budou dost zabírat :( Zvlášť zmínky o flashi jsem se docela lekl
ikonka
Předmět: RE(11):[Galerie] | [1358]
Vložil(a): floowa, dne 15.04.04 v 13:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
dotaz na direktivní artku ~ kdy bude design? :)
rysko, všiml jsem si, že docela jedeš na Picassovi, nebo se pletu *) -rf-
ikonka
Předmět: RE(10):[Galerie] | [1354]
Vložil(a): Endlife, dne 14.04.04 v 20:26 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, vypadá to dobře :)
Prakticky všechny vstupní cesty do webu jsou už naprogramované - navržená databáze, naprogramované přihlašování, registrace, přidávání příspěvků, redigování, publikování, administrátorský systém - a teď už zbývá jen vyrobit výstup - veškeré věci pro interakci s uživatelem :) potřebuju vědět jak to bude fungovat a vypadat a pak už se to docela jednoduše naprogramuje jak budu potřebovat (už teď jsem si radši znova četl cssko :)).. v této věci čekám na art directorku Rysku *)
ikonka
Předmět: RE(9):[Galerie] | [1353]
Vložil(a): floowa, dne 14.04.04 v 08:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Honzo jak jsme daleko ? Do pátku by to chtělo už nějaký posun *)
ikonka
Předmět: Z.M.R.D. | [1344]
Vložil(a): kofolo, dne 13.04.04 v 21:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
myslim ze jsem asi jediny aktivni gymplak kdo kdy Znicujici mladeznicky revolucni denik videl a cetl...bylo mi asi deset let :)
ikonka
Předmět: RE(8):[Galerie] | [1343]
Vložil(a): Endlife, dne 13.04.04 v 21:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
taky bych si vzal jednoho zmr.. jeden výtisk Zničujícího Mládežnického Revolučního Deníku :)
ikonka
Předmět: RE(7):[Galerie] | [1342]
Vložil(a): Ryska, dne 13.04.04 v 21:12 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To by bylo skvělé. Hlásím se jako první:)
ikonka
Předmět: RE(6):[Galerie] | [1330]
Vložil(a): FK, dne 12.04.04 v 23:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já to mám a na přání klidně naskenuju... (leč nejdříve tak za měsíc, až mi to kolega vrátí)
ikonka
Předmět: RE(5):[Galerie] | [1329]
Vložil(a): foobar, dne 12.04.04 v 22:45 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jen poznamecku k papirovemu casopisu: Pred par lety na gymplu vychazel Znicujici Mladeznicky Revolucni Denik - bylo to skutecne uderne dilo plne investigativni (snad i trochu urazeci) zurnalistiky.

Myslim, ze se nikdy nezjistilo, kdo to tvoril (nastesti pro autory ;) Zmenil se kvuli tomu snad i skolni rad :) Sirilo se to dost tajuplnou formou - rano prijdou studenti do skoly, par vytisku nasli pod zidlemi. Dalsi kopie uz si ctenari vyrobili sami....

Treba to ma jeste nejaky starsi gymplak nekde doma v supleti... Ale v knihovne ale asi nesezenete :)
ikonka
Předmět: RE(19):[Galerie] | [1300]
Vložil(a): Endlife, dne 11.04.04 v 18:23 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ryska: a od toho je tady technický element - řekne, že to nejde a udělá to úplně jinak (: nn, už se těším, co z toho bude :D

dlouhé načítání nějak zeliminujem :)
ikonka
Předmět: RE(19):[Galerie] | [1272]
Vložil(a): pachol, dne 10.04.04 v 20:38 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
to vaclav : mmmmm ale mel bys to delat spis v COREl DRAW nemyslis? posli mi to at to zhlédnu
a moh bys i zmensene i nejakou tu fotku z nedele , :)
ikonka
Předmět: RE(18):[Galerie] | [1263]
Vložil(a): Ryska, dne 10.04.04 v 00:07 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To sice jo, ale umělecký element je schopen vymyslet cokoli když to nerealizuje. Načítalo by se to dlouho-když tak uvažuju-tu animaci sem chtěla použít v případě dlouhého načítání:) (: :D
ikonka
Předmět: RE(17):[Galerie] | [1260]
Vložil(a): Endlife, dne 09.04.04 v 23:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
už se těším :) super :) s flashem - je to nutnost? nestačí třeba jenom pohyblivý obrázek? ale jseš umělecký element, co už :)
ikonka
Předmět: RE(16):[Galerie] | [1257]
Vložil(a): Ryska, dne 09.04.04 v 21:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Honzoooo, mobil sem nerozebrala, ale už to mám. Zatím jsou dvě verze. Během zítřka je zkusím hodit na papír.Jo to šedozelené...hodně by to zpomalovala třeba flashová animace??? :D :D
Už půl hodiny posílám fotky do soutěže ve FotoVideo. Příště se spolehnu na českou poštu
:!
ikonka
Předmět: RE(16):[Galerie] | [1255]
Vložil(a): Vashek, dne 09.04.04 v 20:36 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Dneska me napadla grafika na obalku knihy...taxem ji i stvoril...vsem priznivcum Photopaintu zdarma zaslu;)

Hezke svatky a uzijte te mrskacky v pondeli!
(nas pan tridni prof. Metelka mi rikal: "Vasku, davej na sebe pozor, na te dedine to musi byt tuhe";))
ikonka
Předmět: RE(15):[Galerie] | [1254]
Vložil(a): floowa, dne 09.04.04 v 10:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
umělěcký element jste vy, floowa bude jen sítko s malikatými dírkami, tak malinkatými, jak jen dírky v sítku mohou být *) hezké velikonoce
ikonka
Předmět: RE(15):[Galerie] | [1253]
Vložil(a): Ryska, dne 09.04.04 v 01:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Umělecký element. Hehehe

Kromě toho šedozeleného čehosi mě právě napadla úplně husto hustá věc.Asi kvůli tomu budu muset rozebrat minimálně můj mobil, ale těš se :D
ikonka
Předmět: RE(14):[Galerie] | [1242]
Vložil(a): Endlife, dne 07.04.04 v 19:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
udělám témata přidávatelná, už vím jak to všechno udělám :) zbývá jen, aby umělecký element dodal vzhled & návrh interfacu :)

včera mi rodiče rozpustili iluze o prázdninách, takže zatím není ani řádka kódu, ale bude :) musím to nějak dát :)
ikonka
Předmět: RE(13):[Galerie] | [1236]
Vložil(a): floowa, dne 07.04.04 v 10:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ty retra jsou docela nahusto, fakt jsem překvapen, ale NONTOXIC mě dostal *) těším se na galerii ~ co kategorie ? zatím mě napadly čtyři, ale chci znát také další názory:
1. LOGO - ZNAČKA (výrobku, akce, retro, redesign stávající, ironie - vtip, např. ADIHASH, atd.)
2. POSTER
3. CD booklet nebo LP
4. GRAF. ZKRATKA (názor, filozofie, atd.) tady by spadala tvá retra
X. dále možno graf. zpracování přebalu knihy, obálka časopisu, kresba, úlety, atd.
-rf-
ikonka
Předmět: RE(12):[Galerie] | [1235]
Vložil(a): Endlife, dne 06.04.04 v 22:36 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pokud se dobře vyspím & zítra bude pěkně & stihnu doma uklidit chodník & udělat co mám & zajet si na vs vyvolat fotky & ještě předtím je smahnout na cédéčko, tak bych to už zítra mohl začít programovat :)

//all: zatím koukněte semhle http://www.podnebi.wz.cz/art.php?a=wallpaper.htm - a řekněte pls něco k retro sérii wallpaperů :) budu potěšen :)
ikonka
Předmět: RE(11):[Galerie] | [1226]
Vložil(a): pachol, dne 06.04.04 v 13:57 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
paradni napad , urcite dodam nejake sve prace, musim to ale nafotit, do uterka to snad bude , jinak vyzva pro vsechny vytvarne nadsence: prispivejte , posilejte bude to super!!!!!!!!
*)
ikonka
Předmět: RE(10):[Galerie] | [1215]
Vložil(a): Kaoru, dne 05.04.04 v 19:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
>>Terka: Nechcete si založit vlastní téma do kterého by jsme zase kacali my? :) A k poznámce já si ničeho takového nějak výrazně neviml :)
ikonka
Předmět: RE(9):[Galerie] | [1182]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.04.04 v 14:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Potvrzuji, Ryska mi to řekla:). Mimochodem, pučí mi někdo svůj Bagr?(hahahaha zní to dobře:) ). Mimochodem, čím dál víc pozoruju, jak se ztrácím, páč nemám doma comp a nikdy mě to nezajímalo a teď nerozumím polovině věcí o kterých se mluví a nestíhám doplňovat své myšlenky na mgvforum. A když už jsem u těch myšlenek, proč chlapi nedokážou přiznat svůj podíl viny na něčem, co se posralo? Proč to na sebe vždycky musí vzít někdo jiný, i když chyba je vždy ve všech? Ale to sem nepatří:)
ikonka
Předmět: RE(8):[Galerie] | [1144]
Vložil(a): Janys, dne 03.04.04 v 00:00 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Zas nic nevim-snad ani nechodim na gympl ci co...:(
ikonka
Předmět: RE(7):[Galerie] | [1105]
Vložil(a): Endlife, dne 31.03.04 v 07:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Sem netušil, že ten bagr oběhl celou vaški třídu :) a když jsem znova přišel do čajky, tak už tam nebyl ani jeden :/ ale je parádní :)

smajlíky doprostřed textu nejde dát, protože ten script tak nedokáže fungovat - vezme to obsah tohohole vstupního pole & na konec přihodí smajlíka..
ikonka
Předmět: RE(6):[Galerie] | [1091]
Vložil(a): Ryska, dne 30.03.04 v 22:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Super, myslím, že sme tady všichni četli jeden a ten samý časopis.Mě to napadlo hned jak sem bagr viděla. Přišlo mi to ekonomické a takové milé. Jenže pak jsem přemýšlela, že by bylo lepší udělat něco internetového-na to sem přišla na základě DVD v časopise Hype. Sem to ve středu napsala Terce do pohledu s tím, že přes víkend to domyslím, ale v pondělí sem ti to nestihla sdělit:)

BTW proč nejdou smajlíci zpětne dát doprostřed textu?:/
ikonka
Předmět: RE(5):[Galerie] | [1081]
Vložil(a): Soooc, dne 30.03.04 v 20:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Vasku ja ti to verim kdyz vidim jak Kunera pobiha po gymplu a snazi se co nejvic tech orechu udat:)
na netu to neni takovy problem hlavne s penezma a vydavanim (nepotrebujes prachy:) jinak mi prijde jako napad zraly na zrealizovani*)
ikonka
Předmět: RE(4):[Galerie] | [1079]
Vložil(a): Vashek, dne 30.03.04 v 19:57 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Endlif: No ono zalozeni takoveho casopisu (neco jak ten Bagr cos mi ukazoval), neni zadna sranda, myslim, ze lidi na tvoreni by se snad nasli, ale nejsem si jisty, zda by se nasli take ctenari. Webova galerie je podle me lepsi napad, navic usetris obrovske mnozstvi sil, nervu, etc. Ver mi, vim o cem mluvim, Orech delam sestym rokem;)
ikonka
Předmět: RE(3):[Galerie] | [1075]
Vložil(a): Soooc, dne 30.03.04 v 18:21 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
bych se chtel zeptat : a na te galerii by se dali prezentovat i takove veci jako treba ctenarsky denik ne ? *) *) *) Prece jenom by to asi zvysilo navstevnost:):D :D :D Ale je to jen návrh:) 8) 8) *) *) :D :D
ikonka
Předmět: RE(2):[Galerie] | [1073]
Vložil(a): floowa, dne 30.03.04 v 09:43 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
už mám Rysko, už mám...
ikonka
Předmět: RE(4):[galerie] | [1071]
Vložil(a): floowa, dne 30.03.04 v 09:38 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jsem rád, že jste se chytli ~ osobně uvítám v galerii jekékoli práce, budou-li stát za to ~ rf
ikonka
Předmět: RE(3):[galerie] | [1070]
Vložil(a): Endlife, dne 29.03.04 v 21:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když jsem dělal tohle fórum, tak jsem měl zálusk i na školní web (který jsem nakonec nedostal k předělání a doteď není (kdoví jak to s ním vypadá?)) a chtěl jsem udělat trojku webů - fórum, informační webové centrum a prezentační stránky gymplu. Fórum je tady, IC by bylo něco na způsob toho časopisu - články a jiné věci + ze současných gymplových stránek by se sem přesunulo suplování & jídelníček a prezentace by byl zbytek současného webu.. Nakonec to nějak vyšumělo..

Galerie je velice zajímavý nápad, určitě by to šlo naprogramovat & mohla by se zvýšit motivace v hodinách :) V pátek se to musí promyslet. Stačí prakticky jenom vymyslet registrační systém a způsob výroby thumbnailů (zmenšenin prací)..

Ryska: mělas říct už dřív :)

adIkonka: včera jsem sice předělal skript na výměnu ikonek, ale při změně souboru s výpisem informací o uživatelích jsem smazal odkaz na stránku pro změnu dat :) takže dneska to vůbec nešlo :) za což se všem omlouvám :)

tak mě ještě napadá poslední věc - už delší dobou se zabývám nápadem vyrobit něco jako mini občasník o formátu A7 (hodněkrát přeložená A4), kde by se mohly zveřejnit nějaké texty, případně kresby (nějaké, kterým by až tolik nevadil xeroxový způsob výroby).. píše tu někdo kráké povídky, básničky, kreslí obrázky nebo tak? Určitě by to mohlo dopadnout zajímavě :)
ikonka
Předmět: RE(2):[jdi vpřed] | [1061]
Vložil(a): kofolo, dne 29.03.04 v 21:16 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
muzou byt i prace studentu co hodiny poc. grafiky nemaji? a co se pod pojmem grafika skryva? da se za to povazovat i upravy a fotomontaze ve photoshopu?
ikonka
Předmět: RE(2):[Galerie] | [1045]
Vložil(a): floowa, dne 29.03.04 v 16:01 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
takové ikonky nejsou:) ne vážne, nějakou si brzy pořídím
ikonka
Předmět: RE(1):[Galerie] | [1042]
Vložil(a): Ryska, dne 29.03.04 v 15:00 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pane profesore, proč nemáte ikonku?:D
ikonka
Předmět: RE:[Galerie] | [1041]
Vložil(a): Ryska, dne 29.03.04 v 14:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Myslím, že by to bylo dost dobré. Mě nedávno napadla podobná myšlenka. Myslela sem, že by bylo dobré založit něco na způsob internetového "časopisu". Že by tam studenti uveřejňovali svoje výtvarné práce a literární práce. Už sem měla i trochu vymyšlenou podobu. Sem to chtěla nejdřív domyslet a pak projednat s Honzou. Že by se tady uveřejnila výzva, jestli by byl vůbec někdo ochotný sem přispívat:D
ikonka
Předmět: Galerie | [1039]
Vložil(a): floowa, dne 29.03.04 v 14:54 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
čau honzo,
chci probrat téma založení virtuální galerie prací studentů z hodin počítačové grafiky. co ty na to? a co na to říkají ostatatní?
roman fluxa


KTRONIC