Téma: Teď vážně:) [vložil(a) Ryska]

ikonka
Předmět: RE(15):[Teď vážně:)] | [1538]
Vložil(a): TERKA:_, dne 03.05.04 v 12:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak jsem nad tím dj uvažovala a nakonec jsem ráda,že jsem si ho nedala. Bůh ví, kam by mě teď šoupli.
ikonka
Předmět: RE(14):[Teď vážně:)] | [1535]
Vložil(a): Zapli, dne 03.05.04 v 12:18 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
no to si teda pomatuju , a jestlis mi tím zkazil život , tak si mě nepřej.Budu tě strašit v nočních můrách...:)
ikonka
Předmět: RE(4):[Teď vážně:)] | [1521]
Vložil(a): Zutt, dne 30.04.04 v 14:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když jsme u těch seminářů:)))
Druhý děják se neotvírá,OSV taky ne a Psaní na stroji též:::
Informace je velmi pravdepodobná:)))
ikonka
Předmět: RE(3):[Teď vážně:)] | [1519]
Vložil(a): Endlife, dne 29.04.04 v 20:48 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No, mou reakci můžeš vidět - a říct si třeba "no, nebylo to zas až tak hrozné" :) třeba tím popoženu Rysku ať ti tu ikonku udělá dřív :)
ikonka
Předmět: RE(2):[Teď vážně:)] | [1515]
Vložil(a): TERKA:_, dne 29.04.04 v 14:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Á,posel dobrých zpráv:). Prima. kyticka Jo, mimochodem, Endlife, lidi mě oslovují na chodbách a říkají, že je má ikonka děsí v nočních můrách. Co s tím míníš dělat?
ikonka
Předmět: RE(1):[Teď vážně:)] | [1506]
Vložil(a): Olinka, dne 26.04.04 v 22:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Rusit se nic nebude, byla to fama... ani reditelstvi o nicem nevi a letos maturuji vseci v klidu, byla to blbost... vytvarka i hudebka bude
ikonka
Předmět: RE(14):[Teď vážně:)] | [1435]
Vložil(a): TERKA:_, dne 23.04.04 v 14:47 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ale já jsem ráda, že jsem tady:) Nepotkala bych spoustu prima lidí a některým se tady líbí tak, že jsou tu i 5 let:)
ikonka
Předmět: RE(13):[Teď vážně:)] | [1419]
Vložil(a): Wikih, dne 19.04.04 v 21:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ad [1418] Ty sis dal matiku??? A nepotřebuješ náhodou psychologa??? Jen vzhledem k tvoji nechuti k matice :D
Jo a když máš tak "rád" gympl, tak sorry, protože vzpomínej kdo tě přemlouval ať sem jdeš B)
ikonka
Předmět: RE(12):[Teď vážně:)] | [1418]
Vložil(a): Zapli, dne 19.04.04 v 19:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Díky naší sqele profesorce sme odevzdali pozdě , ale co už...:)Napsal sem si tam Anglinu a matiku a naopak a začínaám litovat té mat.xakru , to já nikdy nedám!A tak si ale říkám , že už mám skoro půlku za sebou , kdežto příští prváci si dneska z větší části sehnali olej , by si mohli po létě přilít do ohně...:)ale tak mě se tady přece líbí...B)
ikonka
Předmět: RE(11):[Teď vážně:)] | [1400]
Vložil(a): Kaoru, dne 16.04.04 v 14:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ale zase taková redukce usnadní výběr ne? A navíc máš ještě tak rok čas rozhodnout se z čeho budeš maturovat :)
ikonka
Předmět: RE(10):[Teď vážně:)] | [1394]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.04.04 v 14:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Bobků. To je smutné :-/
ikonka
Předmět: RE(9):[Teď vážně:)] | [1367]
Vložil(a): Endlife, dne 15.04.04 v 21:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak jak vám vypadly semináře? Mě nakonec vyšlo 1. Matika (Psychologie) a 2. Aj (OSV).. Kdoví co z toho vyleze, nechám se překvapit..

A budoucnost zdá se býti nejistou.. Protože někde na začátku tohohle tématu jsem si sepsal předměty, ze kterých bych mohl maturovat..

Aj, Čj a M jsou stabilní předměty, ty asi zůstanou jako základ.. ale dál..
němčina - jelikož bych musel mít příští rok seminář, tak odpadá..
ivt - dneska jsem se dozvěděl, že když příští rok není seminář ivt, tak ani maturita z ivt nebude
zsv - záleží, jestli je podstatné mít seminář z psychologie.. tady nevím na čem jsem
a výtvarka - pokud ji zruší, tak mám jenom 3 maturitní předměty = jsem v háji? ach jo..
ikonka
Předmět: RE(8):[Teď vážně:)] | [1021]
Vložil(a): TERKA:_, dne 29.03.04 v 13:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
rysko, dík za pohled:). No, já bych o tu novinařinu fakt stála, ale tam mě nikdy nevezmou;(
ikonka
Předmět: RE(7):[Teď vážně:)] | [1012]
Vložil(a): Zapli, dne 27.03.04 v 20:12 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
průůůůůůůůůůůůser!!!!!!!serfuju po stránkách jedné výšky , která by mě teoretickým okem zajímala a ...cítím se jak rozjeté hovno:! 8) 8/ tak se asi přidám do statistiky nezaměstnaných nebo sebe vrahů...do p......
ikonka
Předmět: RE(6):[Teď vážně:)] | [1010]
Vložil(a): Zapli, dne 27.03.04 v 19:38 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Se mi líbí , jak do mně všichni hustili , že budu mít 4 roky času na rozmšlenou co dál , a teď do mě ten zasrany školslký systém hučí , že už bych to moh , byť jen mlhavě vědět...jaxe dá zužitkovat poflakování a zevlování všeho druhu?:)ale ne tak nejspíš to vidim na semináře něajké dva jazyky a pokud to jde (nemám v tom vůbec jasno , co je možný)tak ještě něco a uvědomuju si , že bude asi nutná ta hnusná fyzika...:( tak nevím , no...
ikonka
Předmět: RE(5):[Teď vážně:)] | [998]
Vložil(a): Endlife, dne 27.03.04 v 18:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
mám občas pocity méněcennosti z toho, že veškerá má práce jsou jen jakési lesklé a nelesklé plošky na cédéčkách, případně zmagnetizované/nezmagnetizované plošky na hadru, co nejsou vidět. nedá se na to nějak pořádně šáhnout :(. ale zálohuju raděj častěj.. ikdyž teď už dlouho ne. dík za připomenutí :)

:)
ikonka
Předmět: RE(4):[Teď vážně:)] | [990]
Vložil(a): Ryska, dne 27.03.04 v 14:03 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
O designu uvažuju fakt dlouho, ale asi spíš nějakých hmatatelných věcí. Počítačová grafika by mě bavila, nápady mám, ale nebaví mě u toho sedět. Když sem schopná něco upatlat vlastníma rukama, zaprasit barvama celý pokoj, málem vylít sádru na koberec,je to sranda. Tak proč bych měla klikat do počítače, když ten nakonec klekne a zálohy mám 2 měsíce staré:))

Hehe. Už tě vidím Hanz von Bahnhof. Omlouvám se všem němčinářům za případné chyby.
ikonka
Předmět: RE(3):[Teď vážně:)] | [978]
Vložil(a): Endlife, dne 26.03.04 v 20:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak jsem o tom dneska přemýšlel, když byl celý den relativně flákačka :)

Čeština, matika, angličtina do začátku. Minulý rok jsem uvažoval o bio-ch, ale už nevím k čemu by mi to bylo.. vypadá to, že zemědělec, chirurg ani alchymista ze mě nebude. Fyzika taky ne, jak tak sleduju Kaorua (jak s ním mrskají ty jedenáctirozměrné vibrující prostory :)), tak mě to děsí (ale docela ho obdivuju, já bych to nezkous).

Dneska jsem dospěl k tomu, že by se mi hodilo ZSV, kdybych chtěl dělat nějakou reklamu nebo něco okolo, protože psychologie se v tomhle celkem šikne, ale v tom stavu, ve kterém se to teď učíme mi to připadne jako memorování tun seznamů & popisků.. Baví mě ta podstata, ale jinak moc nic..

Kdybych šel na nějaký design, tak by se hodila výtvarka. Tu bych dal rád. A kdybych se chtěl věnovat trochu víc i tomu programování, tak IVT (podmínkou pro maturitu je znalost dvou programovacích jazyků, což už je vpoho, a ten zbytek bych snad nějak dal..)..

A celkem bych rád dal i němčinu. Letos mě začala bavit.. Tak to mám 7 maturitních předmětů. Dá se maturovat ze sedmi předmětů? :):):)

Tak jsem zase tam, kde jsem byl, když jsem psal, že nevím, co s tím :)

Nakonec slepím své prasklé didgeridoo, vemu klobouk a půjdu si sednout na nádr.. Už se nějak uživím :)
ikonka
Předmět: RE(2):[Teď vážně:)] | [975]
Vložil(a): Kaoru, dne 26.03.04 v 19:55 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já mám jasno: JČ a AJ no a pak Fyzika a Matematika
není co řešit :). Možná bych uvažoval o Informatice jako pátém předmětu ale to bych si ještě rozmyslel :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Teď vážně:)] | [962]
Vložil(a): Hela, dne 26.03.04 v 13:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ja to vidím na češtinu, angličtinu a franinu... ale nevim jak to dám :)
A ten čtvrtý nevím... a už mě to štve...
Pak bych chtěla na výšce studovat anglinu (a teď tak ze srandy přemýšlím o čínštině... :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Teď vážně:)] | [956]
Vložil(a): TERKA:_, dne 26.03.04 v 12:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Letím napsat pohled , taky chci milion katalogů a letáků:)
ikonka
Předmět: RE:[Teď vážně:)] | [952]
Vložil(a): Ryska, dne 26.03.04 v 00:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ehm. Já určitě a AJ . Jako 5. maturitní předmět bych si dala výtvarku slyšela sem, že se má rušit.Nevíte o tom někdo něco? To mi nemůžou udělat.Ať to zruší nově nastupujícím třídám, ale když sem se hlásila na gympl z VV se maturovat mohlo.By bylo nefér
3. a 4. netuším. Němina by se hodila-tu nedám. Matika -s tou bych měla asi nejmenší problémy, ale k čemu by mě byla?A není náhodou povinná? Zbývá ZSV -baví mě, psycholožka by ze mě být mohla, ale přijde mi to jako taková pseudověda. Zbývá dějepis -hehehe Ch a B a Z sem vyloučila dávno....a na fyziku sem zapomněla:)

Před týdnem sme s Blankou na nástěnce zabavily jakési pohledy od Student agency a po cestě domů zakřížkovaly, co se dalo. Dneska přišla ohromně tlustá obálka s hromadou brožur a letáků. Asi pojedu na Nový Zelánd:) Mmm.Spíš hrozí ten ozdravný pobyt.

kytickaTerko, poslala sem ti pohled:)No, dva pohledy. Včera sem nemohla usnout.Myslím, že datum posledního zápisu je 04:31. Tak si to užij:)) Čaute v pondělí:)kyticka

srdce Miluju tagy srdce
ikonka
Předmět: RE(5):[Teď vážně:)] | [950]
Vložil(a): Endlife, dne 25.03.04 v 21:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
začínám si připadat blbě, ale o své budoucnosti nemám žádné jasné představy..
ikonka
Předmět: RE(4):[Teď vážně:)] | [949]
Vložil(a): simply truth, dne 25.03.04 v 20:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já bych to viděl na CH, Bi, Aj a třetí nevím...možná fyzikální praktika....
ikonka
Předmět: RE(3):[Teď vážně:)] | [945]
Vložil(a): Soooc, dne 25.03.04 v 18:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No u me to bude asi CJ Ch Nj aten posledni nevim:(
ikonka
Předmět: RE(2):[Teď vážně:)] | [940]
Vložil(a): TERKA:_, dne 25.03.04 v 09:49 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Chtěla bych si dát A N ZSV ČJ. Pak žurnalistika nebo něco s jyzyky
ikonka
Předmět: RE(1):[Teď vážně:)] | [936]
Vložil(a): Ryska, dne 24.03.04 v 22:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Hádej, můžeš třikrát. Prozměnu...
Myslím, že kdyby mi ty plíce vyoperovali, bylo by mi líp:/
ikonka
Předmět: RE:[Teď vážně:)] | [935]
Vložil(a): Janys, dne 24.03.04 v 21:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ja vim, ale ne urcite:biola,matika,anglina a pochopitelne cejepis. Jo, jazyky jsou dulezite, ale kdyby mi to nekdo rikal kazdy den, taky by me to dralo. Jo mimochodem s cim marodis???
ikonka
Předmět: Teď vážně:) | [934]
Vložil(a): Ryska, dne 24.03.04 v 21:40 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Rodiče mě už týden docela solidně schízují s užitečností cizích jazyků, studiem v zahraničí... Ne, že bych si to neuvědomovala, ale oni se mě rozhodli na prázdniny uklidit na jazykový pobyt do zahraničí (i za cenu sbírání brambor na Slovensku).
Povinně volitelné předměty se blíží. Takže dnešní tema zní: Jaké si dáte semináře? Už víte z čeho budete maturovat a čemu se budete chtít v budoucnu věnovat?


Podnebi.wz.cz