Téma: Svět a lidi v něm [vložil(a) Axxym]

ikonka
Předmět: RE(19):[Svět a lidi v něm] | [1213]
Vložil(a): Kaoru, dne 05.04.04 v 19:43 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
O asi patnáct příspěvků níž to zjistíš :D
ikonka
Předmět: RE(18):[Svět a lidi v něm] | [1193]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.04.04 v 14:31 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jaké bylo téma?:)
ikonka
Předmět: RE(17):[Svět a lidi v něm] | [1095]
Vložil(a): Kaoru, dne 30.03.04 v 22:26 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Endlife:I jeden návštěvník fóra vzhlédl k nebesům a Prohlásil: MUEHEHEHEHE :D)

Soc: Myslim ze podle tohohle hodnotit jak je kdo ukecany je velmi zcestne ,ne? Tak treba ja... :)

A teď tohle téma bylo o něčem úplně jiném! Takže já na sebe navazovat nebudu ale někdo už prosím řekněte něco k původnímu tématu :) A pak ,že se to nezvrhne...
ikonka
Předmět: RE(16):[Svět a lidi v něm] | [1093]
Vložil(a): Ryska, dne 30.03.04 v 22:18 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ehm...
ikonka
Předmět: RE(15):[Svět a lidi v něm] | [1086]
Vložil(a): Endlife, dne 30.03.04 v 20:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Je to aspoň sranda :) Ale doufám, že závody to nebude vyvolávat.. Jinak to zruším.
==VŠEMOCNÝ ENDLIFE PROMLUVIL== B)
ikonka
Předmět: RE(14):[Svět a lidi v něm] | [1084]
Vložil(a): Soooc, dne 30.03.04 v 20:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ja si myslim ze jo uplne dobre protoze clovek vidi ze je ta tereza tak ukecana vsude a uz se moc tesim az se do top 10 dostane nejaky profesor B)
ikonka
Předmět: RE(13):[Svět a lidi v něm] | [1082]
Vložil(a): Ryska, dne 30.03.04 v 20:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To nebylo chytré, aby se zobrazoval počet příspěvků8)
ikonka
Předmět: RE(12):[Svět a lidi v něm] | [1074]
Vložil(a): Soooc, dne 30.03.04 v 18:17 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4EndProsim prosim neni zac me se to strasne libilo si je vsechny proklikat jestli jedou tak proc bych je vsechny mazal ne? :) :)
ikonka
Předmět: RE(11):[Svět a lidi v něm] | [1068]
Vložil(a): Endlife, dne 29.03.04 v 21:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
chtěl bych jenom poznamenat, že by se hodilo mluvit o něčem :) je to tu sice roztomilé, ale přece jen by v budoucnosti bodl spíše informativnější styl :)

//den předtím, než jsem zprovoznil vkládání smajlíků, jsem si říkal, že hned někdo nacpe všechny smajly do jednoho příspěvku. Díky za splnění mého předpokladu, Soooci B)
ikonka
Předmět: RE(10):[Svět a lidi v něm] | [1057]
Vložil(a): Kaoru, dne 29.03.04 v 21:06 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tohle je poznámka za všechny prachy :)
ikonka
Předmět: RE(9):[Svět a lidi v něm] | [1047]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 29.03.04 v 17:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Terka: Ano, ba co víc - všiml jsem si, že se jej aktivně neúčastníš ani teď :o)
ikonka
Předmět: RE(8):[Svět a lidi v něm] | [1030]
Vložil(a): TERKA:_, dne 29.03.04 v 14:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Všimli jste si někdo, že až do teď jsem se tohohle téma ještě neúčastnila?:)
ikonka
Předmět: RE(7):[Svět a lidi v něm] | [976]
Vložil(a): Kaoru, dne 26.03.04 v 20:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nejhorší na americanisnu je to ,že samotným američanům stoupl do hlavy. Že jsou posedlí právním a politickým systémem a že zachází už docela daleko. A navíc se chovají k otázkám životního prostředí stylem nás se to přece netýká. Asi tak.
ikonka
Předmět: RE(7):[Hraničáře???] | [965]
Vložil(a): Zutt, dne 26.03.04 v 13:56 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pokud vím,tak prací hraničářů je obrana prostých lidí,případně hledání souznění mezi nimy a vnějšímy vlivy.No a také jim připadá práce jakých si lidových soudců(Neplést se zaklínači)Skrátka obrana pravdy:))))))
Takže bys je težko poslal do lesů kácet lidi:)))))
Ale ty bys to měl vědět.
Styď se!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))
ikonka
Předmět: RE(6):[Svět a lidi v něm] | [951]
Vložil(a): Ryska, dne 25.03.04 v 23:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já to vidím "optimisticky". Myslím, že vzhledem k našemu ekonomickému růstu (ikdyž není nijak závratný) se budem schopni uderžet. Nám asi spíš než hlad hrozí ten amerikanismus. Ovšem rozdíly se budou prohlubovat pokud se vyspělé státy nebudou snažit to nějak aktivněji řešit, což bych řekla, že řeší třeba formou EU.
ikonka
Předmět: RE(5):[Svět a lidi v něm] | [943]
Vložil(a): Axxym, dne 25.03.04 v 10:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Prachy v tom jsou a je to dnešní ideoloie. Co nejvíc si nahrabat a chrochtat si jako prase v žitě. Možná sem tak trošku mimo,ale ta glorifikace Ameriky,amerikanismus samotný,módní trendy,jestli jsi nebo nejsi in a to,jak silně to ovlivňuje náš život a smýšlení je směšné. Možná je to úděl takhle žít,ale zamyslet se nad tím určitě nikoho nezabije.

Na jednu stranu lidí u nás ubývá,na druhou v Indii jsou přelidnění, v Africe je hlad,který dost možná čeká za pár desítek i nás.
ikonka
Předmět: RE(7):[Svět a lidi v něm] | [848]
Vložil(a): Kaoru, dne 15.03.04 v 21:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pro aragorna níže a dříve:) : Tím by jsi toho moc nedokázal protože tam o dělníky ani moc nejde...
ikonka
Předmět: RE(8):[Svět a lidi v něm] | [847]
Vložil(a): simply truth, dne 15.03.04 v 21:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Petra má pravdu. Ten dělník je rád, že je rád. Jak může v tom pralese pracovat? Moc úřádů tam asi nebude... Ten má na výběr tak akorát jestli bude lovit bílé tygry nebo kácet stoleté stromy..

A nevím jak by se tvářil, kdyby tohle četl. 17ti leté děti ze středu Evropy, které neví co je bída, by si přály, aby se nad sebou zamyslel. alt=':)'
ikonka
Předmět: RE(8):[Svět a lidi v něm] | [846]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 15.03.04 v 21:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Budiž. To je lepší cesta... Názorně hlavounům mečem ukázat, jaké to je, když se kácí... ;o)
A do lesů poslat Hraničáře...
ikonka
Předmět: RE(7):[Svět a lidi v něm] | [845]
Vložil(a): Ryska, dne 15.03.04 v 21:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
...přišli by další...a další a další... Myslím, že tam je dělník jen bezvýznamný kus stáda poslouchající velitele a snažící se uživit rodinu.Kdyby nám šlo o krk, tak by nám taky bylo jedno co kácíme, hlůvně že jíme. Přes dělníky cesta nevede.Já bych to vzala odshora.
ikonka
Předmět: RE(6):[Svět a lidi v něm] | [843]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 15.03.04 v 21:17 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nebo ráznější kroky... Terorismus v žádné podobě nepodporuju, ale, a to se na mě nezlobte, klidně bych tam někde kolem té Amazonky a tak naběhl a všechny ty dělníky pozabíjel... Resp. bych je poprosil, aby se uklidili někam, kde o ně bude někdo stát, a kdyby odmítli, tak.... bych přestal prosit, jestli mi rozumíte ;o)
ikonka
Předmět: RE(5):[Svět a lidi v něm] | [842]
Vložil(a): Ryska, dne 15.03.04 v 21:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, teď jo. Já to myslela v širším a dlouhodobějším měřítku. Myslíš, že na tohle myslel někdo na počátku průmyslové revoluce? Prachy v tom sou... a myslím, že zase jen prachy tomu dokážou zabránit.
ikonka
Předmět: RE(4):[Svět a lidi v něm] | [840]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 15.03.04 v 20:55 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Dyť si to všichni moc dobře uvědomujou ;o) Ale nikdo není ochotný přestat kácet deštné lesy a tak obludně znečišťovat ovzduší... Jsou v tom těžké prachy...
ikonka
Předmět: RE(3):[Svět a lidi v něm] | [839]
Vložil(a): Ryska, dne 15.03.04 v 20:48 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já si myslím, že první krok je, že si lidstvo vůbec uvědomilo, jak Zemi likviduje. Druhá věc už je, jestli s tím něco uděláme.
ikonka
Předmět: RE(2):[Svět a lidi v něm] | [836]
Vložil(a): Kaoru, dne 15.03.04 v 19:26 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Vidíš tak to by jsme nakonec byli schopní vydržet všechno :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Svět a lidi v něm] | [835]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 15.03.04 v 15:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já bych jenom tak přihodil, že je údajně dokázáno, že, kdybyste nechali jakéhokoliv člověka ze středověku dýchat "náš" vzduch nebo jíst naše jídlo, do 15 minut by ho to zabilo. A to bez legrace a jakékoliv nadsázky
ikonka
Předmět: RE:[Svět a lidi v něm] | [833]
Vložil(a): Zutt, dne 15.03.04 v 14:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já bych to neviděl tak černě Ber v úvahu že už tu jakás takás ekologická výchova je. A to tu doposud nebyla.Navíc z historického hlediska si můžeš všimnout že vždy když jsou lidé v úzkých tak si nějak poradí.Jinak já podle mě žiju celkem ekologicky:))))
ikonka
Předmět: RE:[Svět a lidi v něm] | [832]
Vložil(a): Kaoru, dne 15.03.04 v 14:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tahle teorie Gaii je hezká ale silně zjednodušená :). Mám na ni vlasní názor na životního prostředí: je to tak že člověk když se bude snažit k prostředí dobře bude pak tohle okolí čistší o malinký kousek. Když se k němu přidají i jiní bude čistší o větší kousek :). Pokud se k němu jiní nepřidají a on rezignuje - nic nedokázal. A když se k němu nikdo nepřidá nedokázal více méně taky nic :(. Asi tak
ikonka
Předmět: Svět a lidi v něm | [829]
Vložil(a): Axxym, dne 15.03.04 v 13:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Někde jsem slyšel názor,který přirovnával naši planetu k 1 fungujícímu organismu.
Pak mi ale připadá lidstvo jako zhoubný vir sytematicky ničící svého hostitele roztahovačností,arogancí jen lidem vlastní, pohlcuje ostatní orgány... a vše se nakonec obrátí v vyhubení tohoto endemitu. To je to co si lidé neuvědomují - nemáme možnost žít jinde. Dnešnímu mladému člověku je zatěžko se nad tím zamyslet - vždyť mnohem jednodušší je to něco povrchně zkritizovat,vy*rat se na to a dál se chovat jako by se nás to netýkalo


KTRONIC