Téma: nazdarek [vložil(a) iwka]

ikonka
Předmět: RE(2):[nazdarek] | [488]
Vložil(a): TERKA:_, dne 12.01.04 v 14:12 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Víte co je hrozný? Pořád všichni mluví o super klípkách a já ještě ani 1 neviděla Bůůůů;,,,(
ikonka
Předmět: RE(1):[nazdarek] | [227]
Vložil(a): Endlife, dne 05.10.03 v 20:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
všechno bude, jen co dostanu zpátky svou velkou kartu na ukládání fotek - pak budu moct fotit až osmkrát víc fotek než teď pochopitelně nebude tolik fotek, ale začnu víc nahrávat
btw: tady je vidět základní věc při focení: nikdo nechce být vyfocen, ale když už to je, tak všichni chtějí vidět jak to dopadlo
ikonka
Předmět: RE:[nazdarek] | [226]
Vložil(a): Ryska, dne 05.10.03 v 17:29 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jen se Ivo neboj. Já už mám taky slušně materiálu na nějaký ten klípek.....a s 256 megovou kartou a dvěma baterkama mě už zastaví jen konec vyučování)))
ikonka
Předmět: nazdarek | [225]
Vložil(a): iwka, dne 05.10.03 v 11:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
zdarec lidi...teda za tu dobu co jsem tu byla se to tu slusne rozjelo...uz bych potrebovala nejake prazdniny...skola uz mi leze uplne krkem..sama pisemka, zkouseni...brrrr
a jeste , kdyz vas na chodbe potka nadsenec s digitalem a hned si vas zvecni a oslni bleskem, ze Honzicku.. a o Rysce nemluve...vzdycky potom vidim zarive obdelnicky celou prestavku!!
ale da se to prezit...aspon budeme mit vzpominky..Honzo, doufam ze zase das nejaky ten klipek dohromady, protoze ty dva z vasi tridy jsou super)
sem se trosku rozepsala, ale to je nahrada za to , ze jsem tu tak dlouho nebyla)


Podnebi.wz.cz