Téma: Asie a děti [vložil(a) natal-ka]

ikonka
Předmět: Asie a děti | [2263]
Vložil(a): natal-ka, dne 12.01.05 v 19:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Vzdycky jsem prisla na forum, cetla vase nazory na ruzne zavazne i mene zavazne veci... kdyz se neco stalo, na foru uz to jelo... a ted? svetova katastrofa a nikde nic... V Asii umrelo plno lidi a hodne jich umrelo zbytecne, jenom proto ze se ti co to vedeli valeli ve zdenych domech daleko od pobrezi, nikdy asi nevedeli nic o tsunami a tak jim nepripadalo dulezite oznamit informaci o riticim se nebezpeci turistum... mohli by pry totiz odjet a pripravit stat o trzbu... neni to zvracenost? sobectvi? jsou tam ted stovky opustenych deti co jim vlna smetla rodice. nase trida loni adoptovala chlapecka z Indie na dalku. Ted by to potrebovaly i dalsi deti. nechteli by jste taky jako trida dite? je to krasne! nedavno nam prisel od nej dopis a nakreslil nam taky obrazek:) vsichni jsme se nad tim rozplyvali a uvědomili si jak jsme zvraceni kdyz si ztezujeme na kazdou blbost a on nam pise s takovou radosti ze mu koupili sesity a ucebnice.. maji tam vsude fakt krizi, tak by jste jim pomohli!to je pekne,ne???
no napsala jsem tady toho hodne, teda aspon na me pomery.... doufamze jsem nenapsala zadnou nepravdu, pokud jo, opravte me...


KTRONIC