Téma: Informační centrum [vložil(a) gorilis]

ikonka
Předmět: RE(2):[Informační centrum] | [542]
Vložil(a): TERKA:_, dne 14.01.04 v 15:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To jsem ráda, že vám přišlo oživování jako super nápad. Pa letím na trénink
ikonka
Předmět: RE(2):[Informační centrum] | [541]
Vložil(a): , dne 14.01.04 v 15:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ikonka
Předmět: RE(1):[Informační centrum] | [527]
Vložil(a): Kaoru, dne 13.01.04 v 15:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
JJ, oživování thradů je hezká věc já ˇmám sice kompa doma ale byl jsem brutálně omezen co se týče pobytu na netu . A taky: Pokud čtete tak se aspoň přihlaste a nepište nějakou věčku OK?.
ikonka
Předmět: RE(1):[Informační centrum] | [518]
Vložil(a): Endlife, dne 12.01.04 v 21:47 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ale dokonce jsou i lidé, kteří mohou doma dělat spousty zajímavých věcí i přesto, že doma počítač mají Odejít od počítače na pár dní je docela osvobozující zkušenost
JJ, archeologie je pěkná věc taky se mi tvůj nápad líbí akorát teďka bych chtěl odpovědět na spoustu tvých odpovědí a nevím, jestli mě rodiče dřív nevyhodí, protože mám compa povoleného do devíti
Já o Vánocích a zvlášť o silvestru asi raděj pomlčím
ikonka
Předmět: RE:[Informační centrum] | [481]
Vložil(a): TERKA:_, dne 12.01.04 v 13:54 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jojo, v Ic je pousta zajímavých věcí. Třeba já a moje cedko Mňágy. Ne, vím, je to blbost, ale chtěla jsem oživit nějaký thread, ktérý je tak starý, že si na něj už nikdo nevzpomene, což je škoda, protože i staré věci si zaslouží naši pozornost. Nemyslíte?Jo a taky sorry, že jsem se tak dlouho neozvala. patřím k těm šťastlivcům, co doma nemají comp a tak můžou jen tak v klidu ležet v knížkách a dělat spoustu jiných zajímavých věcí. Vím, že je to trapný, ale co Vánoce a Nový rok? Já se už dlouho takhle nebavila. Na Vánoce hlavně díky jisté osobě. Díky Jirko;) a na Silvestra díky Grísovým, co jsou někdy s dlouhým a někdy s krátkým, o tvrdosti a měkosti a ni nemluvím, takže se té části rodiny, které jsem změnila jméno omlouvám. Jo, ještě jsem chtěla říct. Proč si mgvfórum čtete, ale nepřihlásíte se? I když na to mi asi těžko někdo odpoví, když nikdo takový není přihlášený. Já mám úplně běsnou náladu. Za to asi může ta Mňága. Miluju Vás! Všechny. Pa.
ikonka
Předmět: Informační centrum | [98]
Vložil(a): gorilis, dne 24.09.03 v 12:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
V informačním centru se ďeje plno zajmavých věcí.Např...Dnes(24.9.2003)spadla klávesnice i se dřevem na kterém leží.Ale štve mě že se když opravdu potřebujete oravdu dostat k nějakemu počítači a jsou všechny obsazené tak určitě vidíte dvě primánky které sedí vedle sebe a dopisujou si nebo někoho který si hraje hry.


KTRONIC