Téma: Dáresky [vložil(a) natal-ka]

ikonka
Předmět: RE(3):[Dáresky] | [2270]
Vložil(a): Zapli, dne 31.01.05 v 16:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
unešena...unešena...UNEŠENÁ...no jo unesem ji!
ikonka
Předmět: RE(2):[Dáresky] | [2269]
Vložil(a): TERKA:_, dne 31.01.05 v 11:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já dostala nejlepší dárek za posledních 20let:) Super duper boží a nabušenou encyklopedii psů. Je tam všechno. Od 24. nedělám nic jiného, než že tím listuju. Jsem unešena. srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce srdce
ikonka
Předmět: RE(1):[Dáresky] | [2262]
Vložil(a): Zapli, dne 11.01.05 v 21:31 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
hej, fraška to je jenom proto, žes to nechal tak daleko dojít...:)opsledních pár Vánoc se nikam nehoním a je to PARADA:)akorat ty prázdniny stály krapet za hovno...:(
ikonka
Předmět: RE:[Dáresky] | [2261]
Vložil(a): vlnitý plech, dne 10.01.05 v 18:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nedostali jsme ani AIDS, priusnice a dokonce ani brutalni depresi ani kousave ponozky, coz je sice extremne mile, ale na druhou stranu se od Jeziska pomazaneho dalo cekat vic, mnohem vic.
Az bude mit nekdo kdykoli spatnou naladu, jak mu nevychazi svet a vsichni jsou na nej zli a osklivi, at me informuje a ja mu povypravim, jake byly moje uzasne svatky klidu a miru a pohody - dostane z toho takovou schizu, ze se pujde rovnou odprasknout. NENAVIDIM TU FRASKU, KTERE RIKATE VANOCE!!!!!!!!!!!!
ikonka
Předmět: Dáresky | [2260]
Vložil(a): natal-ka, dne 09.01.05 v 22:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
no na foru celkem mrtvo.... sem myslela ze po Vanocich budou vsichni plni dojmu a ono nic... mi se Vanoce libily. Vzdycky se mi libi. Jsou sice vzdycky stejne, ale presto vzdycky tak krasne jine:) teda jestli chapete.... Dostala sem plno darecku:) od brachy (eeeeeeeeee teda od Jeziska) knizku - Alchymista - Paulo Celho - doporucuju:) a dala sem mu taky krasnou knizecku, jsem totiz sikulka a precetla sem ji jeste nez sem mu ji dala (tak dvakrat:) - pribehy o kronopech a famech - Julio Cortazar - fakt strasne roztomile:)
co vy? co krasneho jste dostali od.... no samozrejme od jeziska:)


KTRONIC