Téma: Petice - ctete [vložil(a) foobar]

ikonka
Předmět: RE(9):[Sůl nad zlato] | [2245]
Vložil(a): TERKA:_, dne 01.12.04 v 18:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jen jsem chtěla říct, že se plně ztotožňuji s předchozími příspěvky.
ikonka
Předmět: RE(8):[Sůl nad zlato] | [2219]
Vložil(a): Endlife, dne 13.11.04 v 16:06 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
mě napadly dvě myšlenky..

a) když je lidem vláda u zadku, proč by vládě neměli být lidi?

b) ad [2217] - yeah, je rozdíl mezi vedením státu & vedením vlády, že.. zdá se, že naše vláda tak tak zvládá to druhé..
ikonka
Předmět: RE(7):[Sůl nad zlato] | [2218]
Vložil(a): Wikih, dne 13.11.04 v 15:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo volit se musí! Komu se nechce, ten svojí leností ukazuje, že mu je demokracie úplně někde a klidně by mohl žít v totalitě nebo diktatuře, kde volit nemusí(a ani nemůže)! Je to škoda, že to lidi nechápou :(
ikonka
Předmět: RE(6):[Sůl nad zlato] | [2217]
Vložil(a): Datou, dne 12.11.04 v 23:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Taky si myslím, že by to chtělo nějakou razantní změnu v naší politické scéně. Když vidím, co někdy naši politikové řeší, je mi z toho zle. Připadá mi, že místo aby řešili závažné problémy jako důchody, nezaměstnanost, atd. hádají se jen mezi sebou, kdo urve nejlepší koryto. Proto bych nikdy nevolil ani jednu z těch velkých stran, které máme v parlamentu.
V tomto plně souhlasím s Endlifem, že by to chtělo nějaké nové tváře - tedy nové strany.
I když jsem v těchto volbách volil stranu, která neměla moc procent, aspoň jsem to zkusil. Stále je to lepší než postoj mých rodičů, či spolužáků, kteří nejdou volit, protože "prý" nemají koho.
Když nevolí, "volí" komunisty.
To už bych radši volil třeba ODS či ČSSD než je.
ikonka
Předmět: RE(5):[Sůl nad zlato] | [2215]
Vložil(a): Endlife, dne 12.11.04 v 21:07 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
k politické situaci v naší zemi se mi nechce vyjadřovat - aktuálně nevidím stranu, kterou bych rád volil, býti voličem. nicméně si myslím, že aktuální je růst malých stran, které by se brzy mohly přehoupnout přes 5% a konečně vnést nějaké drobné vánky do zatuchlé politiky - pokud je to možné (hlavně optimismus)

to, k čemu jsem chtěl něco říct, byla podpora komoušů, která se přehoupává přes hranici, kdy je volí důchodci a rudá území /karviná, vysočina etc/, ale než jsem stihl napsat, přečetl jsem si tento článek:

http://akabelog.blogspot.com/2004/11/dvody-frustrace.htm

co na to říkáte?
ikonka
Předmět: RE(6):[Sůl nad zlato] | [2213]
Vložil(a): Bestie, dne 12.11.04 v 19:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Taky vám připadá ,že máme dvě Komunistické strany v čele politického žebříčku? viz ČSSD: "Pojďme zestátnit privátní praxe""Stop privastizaci nemocnic""Lidi ,kteří nemají co skrývat se nás nemusí bát."...
ikonka
Předmět: RE(5):[Sůl nad zlato] | [2208]
Vložil(a): TERKA:_, dne 12.11.04 v 15:44 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo třeba teď jak ČSSD řekli, že se asi dají do koalice s komoušama, páč s ODS nejdou ani za Boha a tohle je další strana s největší mocí. Fůůůůj. A tihle lidi nás mají chránit???!!!
ikonka
Předmět: RE(4):[Sůl nad zlato] | [2199]
Vložil(a): Klíčník, dne 11.11.04 v 20:12 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To mi připomíná: teď byl v MF velký článek 20% čechů chce zpátky totalitu!
Což mi prijde hodně děsivé. A nejhorší je ,že když pak listujete novinama tak zjišťujete ,že vláda jim jde vstříc.
ikonka
Předmět: RE(3):[Sůl nad zlato] | [2192]
Vložil(a): TERKA:_, dne 11.11.04 v 14:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
My jsme prostě národ hajzlů. a exemplární příklad je v parlamentu :)
ikonka
Předmět: RE(2):[Sůl nad zlato] | [2159]
Vložil(a): natal-ka, dne 02.10.04 v 22:12 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Z čehož můžeme soudit, že již dávní Čaši, naši předci byli podlí a zlomyslní! Když přišli hosté, nabídli jim chléb se solí, jelikož chtěli aby hosté zhynuli a oni je pak okradli. Hruuuza!
ikonka
Předmět: RE(1):[Sůl nad zlato] | [2158]
Vložil(a): foobar, dne 01.10.04 v 21:03 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
A kdyz se da dobromady chleba se soli, to bude... 8/
ikonka
Předmět: RE(1):[Sůl nad zlato] | [2148]
Vložil(a): TERKA:_, dne 30.09.04 v 13:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Hahaha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ikonka
Předmět: RE:[Sůl nad zlato] | [2145]
Vložil(a): Endlife, dne 29.09.04 v 20:56 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
nezbývá než reagovat protiútokem:

Alarmujici studie o skodlivosti chleba

- Nedavno byl bez vetsi odezvy zverejnen alarmujici clanek, ktery varuje pred nebezpecim pochazejicim z vune peceneho chleba. Ukazuji se totiz nasledujici spolehlive zjistena fakta:

- Vice nez 98 procent odsouzenych pachatelu zavaznych trestnych cinu konzumovalo chleb.

- Plna polovina deti, ktery vyrustaly v domacnostech konzumujicich chleb, ma v testech inteligence podprumerne vysledky.

- V 18.stoleti, kdy se prakticky vsechen chleba pekl doma, byla prumerna delka zivota mensi nez 50 let, detska umrtnost dosahovala hrozivych cisel, mnoho zen umiralo pri porodu a nemoci jako tyfus, zluta zimnice a chripka decimovaly cele narody.

- Vice nez 90 procent nasilnych trestnych cinu je spachano do 24 hodin po poziti chleba.
Chleb se vyrabi z tzv. "testa". Bylo prokazano, ze jiz neceleho pul kilogramu teto hmoty muze udusit mys. Prumerny Cech sni za jediny tyden vetsi mnozstvi.

- Primitivni kmenova spolecenstvi, ktera neznala chleb, trpela v nesrovnatelne mensi mire rakovinou, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a osteoporezou.

- Chleb je prokazatelne navykovy. Osoby, kterym je odepren chleb a dostavaji pouze vodu, se nejpozdeji do dvou dni vehementne dozaduji chleba.

- Chleb je casto pouze prestupni stanici ke konzumaci "tvrdsich" potravin, jako je maslo, dzem, burakova pomazanka a dokonce cokolada.

- Je dokazano, ze chleb absorbuje vodu. Protoze lidske telo obsahuje vice nez 90 procent vody, vyplyva z toho, ze konzumace chleba muze mit za nasledek, ze vase telo bude pohlceno timto absorbujicim potravinarskym vyrobkem a stane se z vas houbovita rosolovita hmota.

- Novorozenci se mohou chlebem zadusit.

- Chleb se pece pri teplotach kolem 200 stupnu Celsia. Takova teplota zabiji dospelou osobu za dobu kratsi nez 1 minuta.

- Vetsina konzumentu chleba nedokaze odlisit zavazna vedecka fakta od nesmyslnych statistickych blabolu.


Ve svetle techto alarmujicich statistickych dat navrhuji Severomoravske matky neodkladne prosazeni nasledujicich protichlebovych opatreni:

- Zakaz prodeje chleba nezletilym.

- Celostatni kampan "Rekni chlebu ne!" spojenou s vystoupenim vyznamnych osobnosti v TV Supernova a masovou distribuci plakatu a nalepek na auta.

- Uvaleni dodatkove tristaprocentni dane na chleba, z jejichz vynosu se budou hradit skody, ktere chleb ve spolecnosti napacha.

- Zakaz pouzivat v reklame na chleb zobrazeni zvirat nebo lidi a pestre barvy, nebot tyto prvky vyrazne pusobi na deti.

- Zrizeni "bezchlebovych zon" v blizkosti skol.
ikonka
Předmět: Sůl nad zlato | [2144]
Vložil(a): Immortal king, dne 29.09.04 v 19:23 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Možná se pletu, ale není NaCl náhodou sůl? Pokud odstráníme ze soli sůl, co z ní zbyde? Mohli tu škodlivou NaCl aspoň nějak specifikovat.
A argument, že každý rok na ni zemře několik lidí je směšný. Rád bych věděl jak na to přišli. Otevřeli mrtvole žaludek a z něho se vyvalila sůl? (: ... Nějaký chytrý doktor hned vystoupil s proslovem "Chudák, stal se obětí soli, musíme její řádění zarazit..."
Každý zemřeme na něco. A myslím, že nějaké zákazy nepomůžou...
ikonka
Předmět: Petice - ctete | [2143]
Vložil(a): foobar, dne 28.09.04 v 20:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ahoj,

podivejte se tady!

http://www.nacl.hippy.cz/home.php

Myslim, ze bysme meli vsichni podepsat tuhle petici!!!


Uživatelská reklama