Téma: get paid.cz Váš názo [vložil(a) Soooc]

ikonka
Předmět: RE:[get paid.cz Váš názo] | [2308]
Vložil(a): , dne 21.08.05 v 12:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No Get paid tam se teprve uvidí. Moc firem tam teda neinzeruje. Tak na min. výplatu si ještě dlouho počkáme. Je to sázka do loterie. Některé firmy mi zaplatily jiné ne. Pokud budeš chtít zkusit i zahraniční firmy tak ty si radši předem prověř na scam listech. Co se táká spedie to je autosurf. Get paid je něco jiného. Tyhle by měli platit za PTC a PTR a PTS.
Jinak co se týká českách firem tam jsou to první pokusy - emailing - ten nedoporučuju (strhávaj tam procenta), abcfiles - skončilo dřív než se rozjelo, irek - to se snad nikdy nerozjede, efektmail a getpaid jedou necelý rok
ikonka
Předmět: RE(2):[get paid.cz Váš názo] | [2130]
Vložil(a): Wikih, dne 22.09.04 v 22:47 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když už se ti podaří něco vydělat, tak ti ten šek asi pošlou. Kdysi, když jsem se o to zajímal, tak jsem je našel na internetu dokonce naskenované
ikonka
Předmět: RE(1):[get paid.cz Váš názo] | [2126]
Vložil(a): Soooc, dne 21.09.04 v 21:40 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No to byla pravě ta otázka jestli nějak myslíš v "důvěryhodnost" těchto firem :)
ikonka
Předmět: RE:[get paid.cz Váš názo] | [2122]
Vložil(a): Wikih, dne 21.09.04 v 20:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ne, pokud to funguje furt stejně debilně jako Spedia. Ta totiž funguje jenom pokud "aktivně" surfujete, což znamená reload každých 15s. A na přežití get paid bych si nevsadil
ikonka
Předmět: get paid.cz Váš názo | [2118]
Vložil(a): Soooc, dne 19.09.04 v 18:00 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jaký je váš názor na podobné společnosti? Myslíte, že si člověk má šanci vydělat a tato firma přežít? Jo a kdybyste to chtěli zkusit .. :)
http://www.getpaid.cz/signup.php?r=362


KTRONIC