Téma: PC [vložil(a) Krtek]

ikonka
Předmět: RE(2):[a co takhle linux?] | [2129]
Vložil(a): foobar, dne 22.09.04 v 21:56 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
[2113] ad GIMP - mozna bys ho mel lip vyzkouset. Photoshop ma mozna par funkci navic, ale neni to nejaky zasadni rozdil.
Jen jinak vypada a jinak se ovlada. Kdyz si zvyknes, tak je te vyborny editor.

Kdybys to zkousel, tak radeji verzi 2.0+ a ne 1.4, dvojka je prece jen o krucek dal.

Kdyz uz nic, tak dobra motivace pro GIMP je cena (20 tisic za Photoshop, to je docela velka kopa penez 8) )
ikonka
Předmět: RE(1):[a co takhle linux?] | [2113]
Vložil(a): Wikih, dne 18.09.04 v 09:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ad [2100] Dobrá myšlenka, určitě by i lépe fungovala síť atp. Ale nechci p. Hrnčiříkovi křivdit, ale pochybuju, že to všechno udělá. Akorát grafický editor na Linuxu - jestli myslíš GIMP (nebo jak se to jmenuje) tak je dost šílený. I když se tvrdí, že má stejné funkce jak Photoshop, tak s ním nedá absolutně srovnat :(

BTW Už jste slyšeli, co musí mít lidi do IVT? (Skoro) povinně USB FLash disk, který stojí cca 600Kč. Místo aby se nakofiguroval server a každý si na něho mohl uložit těch pár mega dat, co bude potřebovat, musí utrácet peníze za tohle. Obhajuje se to tím, že to využijem na výšce. Ale to zdaleka není tak jisté
ikonka
Předmět: RE:[a co takhle linux?] | [2107]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.09.04 v 15:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Právě teď sedím po dlouhé době asi tak 4 měsíce zase v IC a jsem jediná která nehraje hry!!! Mimochodem, jsem moc ráda, že vás zase čtu. Moc jste mi všichni chyběli:)
ikonka
Předmět: a co takhle linux? | [2100]
Vložil(a): kofolo, dne 12.09.04 v 20:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jednoducha antiparici rada: smazat windows a nechat tam jen linux
-internet tam jde (pokud ho tam nekdo nastavi)
-textovy a tabulkovy editor tam je
-graficky editor tam je
-hry tam nejdou, a kdyz uz nejaka je, pochybuju ze to ti mali susni zvladnou
-hacknout? klobouk dolu...
ikonka
Předmět: RE(5):[PC] | [2099]
Vložil(a): Spazz, dne 12.09.04 v 14:56 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nejkrasnejsi je na tom to, ze by to nejvic odnesli kluci ze Septimy B ;o))
ikonka
Předmět: RE(4):[PC] | [2098]
Vložil(a): Wikih, dne 12.09.04 v 10:30 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já osobně jo a možná jsem to hrál i víc než ty (neříkám, že teď). Nic proti hraní nemám, ale vadí mi, když se kvůli tomu nemůžu dostat na internet, který je na 15 počítačích pro 800 lidí!!! Hrejte si v Miráči nebo doma, ale ne ve škole, když ostatní potřebují ty počítače pro něco důležitějšího než je zábava.

Ad prográmek na hesla: Neexistuje na to nějaký Service pack? Kdysi jsme s kámošem zkoušeli ve škole něco podobného pro Win2000, ale už to nefungovalo (myslím, že to nějaká záplata spravila). Navíc jde v Biosu zakázat bootování z diskety (pokud ten program není na disku, ale to bych se pak divil, jak to funguje) a nastavit heslo. A obejít heslo v biosu, bez jeho resetování, je podle mě dost težké.

Nevíte někdo jestli bude letos zpřístupněna odpoledne i P1? Loni prý nebyli lidi na dozor
ikonka
Předmět: RE(3):[PC] | [2097]
Vložil(a): Moon like Shadow, dne 12.09.04 v 01:45 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Co máte proti pařbě na PC? Je to velice antidepresivní. Zkusili jste to vůbec někdy? ASI VÁS K TOMU NECHCE NIKDO PUSTIT,ŽE? :)
ikonka
Předmět: RE(2):[PC] | [2096]
Vložil(a): Endlife, dne 11.09.04 v 17:54 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
mluvím jenom ze zkušenosti.. zatím vždycky se po určité době to adminské heslo začalo objevovat ;)

zákaz vstupu hráčům by byl asi nejjednodušší - ale to by to tam někdo musel kontrolovat.. & vypadá to, že nejsou lidi
ikonka
Předmět: RE(2):[PC] | [2095]
Vložil(a): Kaoru, dne 11.09.04 v 17:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak to budeš asi čumět ale mají takový veselý prográmek kerý zapisuje veškeré hesla které byly vloženy uživatelem v určité době po spuštění (zapíná se bootováním) nebo tak nějak to funguje - každopádně to heslo kdykoli zjistí a můžou se pak přihlásit a klidně si ho i změnit. Takže tak.
Na internetu prostě člověk najde všechno a když nenajde tak se stačí zeptat na správném místě :)
ikonka
Předmět: RE(1):[PC] | [2094]
Vložil(a): Wikih, dne 11.09.04 v 09:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak nevim, ale pokud jim někdo neprozradí heslo na admina, tak jak to obejdou? Nechce se mi věřit, že chodím na školu, kde 13 leté děcka jsou prvotřídními hackry ;) A her, které nemusí instalovat a spustí je z cd, myslím moc není.
Stačilo by zakázat přístup, těm co někdy něco hráli. Stejně to jsou pořád ti samí.
ikonka
Předmět: RE:[PC] | [2093]
Vložil(a): Endlife, dne 09.09.04 v 20:18 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, to už tu štve víc lidí delší dobu. Jenže nikdo zatím nenašel řešení.

Zakázat instalace? Oni to obejdou. Zakázat místo na disku? Oni to obejdou. Zakázat přístup primě až kvartě? Třeba občas taky dělají něco užitečného..
ikonka
Předmět: PC | [2090]
Vložil(a): Krtek, dne 07.09.04 v 15:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nevim jak vas ale me docela lezou krkem skupinky lidi kteri v odpolednich hodinach obsadi IC a parin az do vecera... a ti kteri si jdou poslat nebo precist meil jsou tak odkazani na 3, 5, v lepsim pripade i 6 PC. Taky hraju ale tyto lidi tady za poslednich 5 dni vidim pokazde kdyz sem zavitam... Asi se to mine ucinkem jelikoz vetsina lidi zde ma net doma ale i tak... co si o tom myslite?


Podnebi.wz.cz