Téma: Nuda na fóru [vložil(a) Wikih]

ikonka
Předmět: RE:[to wikih] | [2109]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.09.04 v 15:45 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Endlife a máš taky vymyšleno co s lidmi, co byli minulý rok ve čtvrťáku, mají být letos absolventi, ale zkřížili ti plány tím, že propadli a opakují, tudíž jsou zase maturanti??? :)
ikonka
Předmět: to wikih | [2087]
Vložil(a): pachol, dne 05.09.04 v 19:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
mmmmmm rad bych pokecal ale nikdo nic nepsal
tak sem nemohl reagovat kontroloval sem forum
hodnekrat nez sem odjel do z. evropy ,
dnes sem se konecne vratil a tak doufam
ze se polepsim , ale si musim schrupnout
protoze sem "totalmente agotado" :-o
ikonka
Předmět: RE(6):[Nuda na fóru] | [2086]
Vložil(a): Wikih, dne 28.08.04 v 10:00 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To Zapli: Tož tohle, taková sprostá nadávka, chcípni *)
ikonka
Předmět: RE(5):[Nuda na fóru] | [2085]
Vložil(a): Zapli, dne 27.08.04 v 22:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4Wikih:hajzle:)Hele , všichni rádi cestujou , jo , no , ale...mi příde že spousta lidí je strašně zdechlých...lidi , které sem fakt chtěl vidět , sem viděl a zbytek asi nestál za to , nebo mi prostě nescházeli...:)A tak to vidím já:)!
ikonka
Předmět: RE(4):[Nuda na fóru] | [2082]
Vložil(a): Endlife, dne 23.08.04 v 19:55 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
já už mám zkreslený pohled poněkolikáté, tak mi to asi ani nepřijde.. beztak já školu moc jako rušivý element nevnímám, zatím jde učení mimo mě, ikdyž se to neustále pokouším změnit (:

není až takový problém občas za někým zajít, ale denní setkávání školního megadavu má své kouzlo *)
ikonka
Předmět: RE(3):[Nuda na fóru] | [2081]
Vložil(a): Wikih, dne 23.08.04 v 19:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Těšení do školy: změna to bude určitě, pěkná - možná, ale milá? No nevim. Připadá mi, že máte všichni přes prázdniny zkreslený pohled. A když se tak všichni těšíte na kamarády, tak proč se s nimi nesejdete i teď??? Nemůže být takový problém někam dojet. Stejně každý říká, že rád cestuje :)
ikonka
Předmět: RE(2):[Nuda na fóru] | [2080]
Vložil(a): Endlife, dne 22.08.04 v 22:58 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Wikih> a) děkuji, že jsi mě konečně dokopal k nějaké odpovědi na MGVF :)

b) jo, mám to vyřešené, počítal jsem s tím při návrhu :) Letošní absolventi se přesunou do kolonky Absolvent a ostatní se posunou.. Pohodka. Akorát doufám, že to stihnu nastavit než přijde nový rok B)

c) depka z prázdnin? divné? mno, mě to přišlo divné, když jsem ji míval sám, ale teď ji mají všichni, tak to asi divné není..

aktuálně spíš řeším, jestli se do té školy těším nebo ne :) ale asi spíš jo. vypadá to jako pěkná milá změna. navíc je mi po smutno. z třeťáku se neděsím, to nechávám na 31.ledna a 31.června příštího roku (:
ikonka
Předmět: RE(1):[Nuda na fóru] | [2079]
Vložil(a): Wikih, dne 22.08.04 v 21:12 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Aspoň něco! Taky jsem si podobné stavy prošel, ale z trochu jiného důvodu. Není to divné, mít depku o prázdninách? Teda kromě Zapliho, ten ji mívá permanentně ;) Naštěstí je to pryč a teď se konečně prázdniny začínají podobat tomu, co jsem si představoval :)A te čtvrťáku (tam se chystám) depku nemám, beru to jako takový blbý tragikomický vtip :D

BTW Endlife, máš vyřešeno, aby se uživatelé přesunuli o rok výš v ročníku? Jen jsem si tak rýpnul B)
ikonka
Předmět: RE:[Nuda na fóru] | [2078]
Vložil(a): natal-ka, dne 21.08.04 v 18:17 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Todle je velice zapeklita situace! Pisatele na forum se totiz rozdelili na dve poloviny! jedna polovina se rozutekla do dalekych kraju, a tak psát nemůže! A ta druha polovina depci protože ta prvni polovina jim schazi (a schazi jim i pratele kteri na forum ani nechodi a jsou pryc) a nic zajimaveho krome depky se kolem nedeje... takze jedine tema co me v teto chvili napada je depka, ale nejsem si moc jista ze by diskuze na toto tema mela moc velky vyznam... :(
ikonka
Předmět: Nuda na fóru | [2077]
Vložil(a): Wikih, dne 19.08.04 v 21:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Přišly prázdniny a na fórum okurková sezóna. Prostě není o čem psát. Samozřejmě část pisálků nemá přistup k netu, ale stále tady zůstává pár co by mohli. Už ani Endlife to tu nedrží :( Změnila se vláda a Příště nebo Pachol nereagují. A to psali o politice hodně. Sice to je téma jen pro pár lidí, ale aspoň něco.

Byl bych rád kdyby se sem psalo více méně cokoliv, jen ať to má nějáký smysl. To se týká hlavně Terky a Rysky, které s tím mají občas problém. Třeba napište co jste zažili, o čem bychom mohli mít nová témata nebo prostě cokoliv. Vypadá to totiž, že tady chcíp pes :(


KTRONIC