Téma: JakehoProf.Nesnasite [vložil(a) Woorill]

ikonka
Předmět: RE(2):[JakehoProf.Nesnasite] | [2045]
Vložil(a): Loon, dne 16.07.04 v 18:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To Terka: To ani nejde rict nejak konkretne. Bylo to spis tak celkove. A netykalo se to jenom me, ale taky spis tak celkove (cimz se nezrikam zodpovednosti!). A jestli zije ani nevim. Kazdopadne diky za podporu *)
To Wikih: Neni to zajimave, ze si clovek pamatuje spis ty profesory, ktere nemel rad? Pritom normalne je to spis naopak, to spatne se zapomene a vzpomina se na to dobre (jinak si teda nedovedu vysvetlit soucasnou neskutecnou podporu komunistu). Ale asi je to opravdu tak, ze by to bez takovych jedincu nebylo ono (:
ikonka
Předmět: RE(5):[Předmět nezadán] | [2016]
Vložil(a): Wikih, dne 12.07.04 v 19:16 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To je docela těžké odpovědět a jak jsem si všiml, tak nikdo na to nemá moc odvahu. Možná je to i dobře, upřímnost je někdy dost na prd. A já se ani nemůžu rozhodnout koho nemám rád nejvíc. Mám vytypovaných pár, které fakt nemusím, ale zase bez nich by tenhle gympl nebyl tím čím je :D Aspoň bude na co vzpomínat...
ikonka
Předmět: RE(2):[JakehoProf.Nesnasite] | [1988]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.07.04 v 16:11 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Teď jsem si to přečetla a mám pocit, že to nedává smysl:)
ikonka
Předmět: RE(1):[JakehoProf.Nesnasite] | [1987]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.07.04 v 16:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Svěřte se, co vám udělal? A když to bude zlé, tak my ho zbijem. Teda jenom jestli jste si to nezasloužil a jestli ještě žije:).
Jo a pí.prof je opravdu moc hodná.
Vzala bych to trošku obecně. Nemám ráda profesory, co nediskutují. Nemám ráda ty co vám řeknou je to tak a tak a nenechají vás ani je přesvědčit, že to jde i jinak. Na základce byla taková uč. a i když byla jinak fajn, tak tímhle mě vždycky dostala.
Na gymplu není přímo nikdo koho bych nesnášela. Spíš bych to formulovala jako nesympatii a to z toho důvodu, že většinou nic nenaučí. Možná jsem divná, ale mě si profesor získá hlavně tím, že je spravedlivý a rozumí látce. Ona se úcta a nenávist trošku blbě spojuje. Teda aspoň u mě takže ho můžu mít Bůhví jak nerada, ale pokud naučí tak má můj obdiv.
ikonka
Předmět: RE:[JakehoProf.Nesnasite] | [1980]
Vložil(a): Loon, dne 01.07.04 v 22:35 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já nesnáším profesora Pyše. Ani po letech jsem mu neodpustil. :!
ikonka
Předmět: RE:[JakehoProf.Nesnasite] | [1979]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 01.07.04 v 22:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Aha... tak to jo. Profesorka je opravdu hodná :o)
ikonka
Předmět: JakehoProf.Nesnasite | [1977]
Vložil(a): Woorill, dne 01.07.04 v 18:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No tak ten puvodni nazev mel byt jakeho profesora nejvic nesnasite a samozrejme prooooc!!! :D My jsme treba vyhlasovali v nasi tride anketu o nejoblibenesjsiho profesora a vyhral to p,,prof ROCHOWANSKI mladsi,ale kdyz jsme mu predevali diplom,tak rekl jen, :"Dobre,dekuju"! A pani profesorka Horka byla na druhem miste a ta naopak byla uplne stastna,proste happy,ale uplne neeeejvvvvviiiiiiic (: :) :D srdce A to me jako potesilo! A pak nam na vizo donesla bonbony...je strasne hodna :)


KTRONIC