Téma: Věci, které nechápu [vložil(a) Příště]

ikonka
Předmět: website | [4017]
Vložil(a): Apovopoubbelt, dne 05.09.13 v 13:11 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ikonka
Předmět: RE(16):[Věci, které nechápu] | [2191]
Vložil(a): TERKA:_, dne 11.11.04 v 14:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo na studentské rady se taky těším:) Teď tam konečně bude nějaký zástupce naší třídy, protože Lucka kterou jsem vystřídala ve funkci mluvčího tam nechtěla chodit aby nezameškala.
ikonka
Předmět: RE(15):[Věci, které nechápu] | [2170]
Vložil(a): Pujinka, dne 13.10.04 v 21:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, reditel gymplu bude na hodne procent Dalos;)Jsem zvedava, jak to povede. Ale pry nastoupi az nekdy v lednu. Taky jsem slysela, ze chce delat oboji, ale pry to nemuze byt dlouho, ale to jsou vse jen famy. Myslim, ze se nechame prekvapit. Kazdopadne jsem zvedava, jak budou probihat studentske rady;)
ikonka
Předmět: RE(14):[Věci, které nechápu] | [2168]
Vložil(a): Immortal king, dne 12.10.04 v 21:23 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nevím co vás to tak silene zajímá. Vyplnovat papiry v kancelari muze kdokoli...
ikonka
Předmět: RE(13):[Věci, které nechápu] | [2164]
Vložil(a): TERKA:_, dne 12.10.04 v 14:36 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Moje babička říká, že nejde sedět 1 prdelí na 2 místech :)
ikonka
Předmět: RE(12):[Věci, které nechápu] | [2163]
Vložil(a): Zapli, dne 10.10.04 v 16:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
to netuším , ale tuším , že se prej nevzdá místa místostarosty...
ikonka
Předmět: RE(11):[Věci, které nechápu] | [2152]
Vložil(a): TERKA:_, dne 30.09.04 v 13:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jedna známá, co dělala na ministerstvu školství mi kdysi říkala, že jako ředitel gymplu bych musela mít větší vzdělání než je výška -pajdák. Mám co dělat :) A jaké má vzdělání Daloš?
ikonka
Předmět: RE(10):[Věci, které nechápu] | [2132]
Vložil(a): Zutt, dne 23.09.04 v 13:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Terka nekecá taky mám zprávy, že to tu povede Daloš:))))
Když zvládl vést středisko tak bych řekl, že zvládné i gympl Ještě ho musí schválit na ministerstvu:))
V čemž bych u člověka který se spolupodílí na vedení ČSSD NEVIDĚL JAKO PROBLÉM:))
ikonka
Předmět: RE(9):[Věci, které nechápu] | [2115]
Vložil(a): Zapli, dne 18.09.04 v 21:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
že nemáme rádi lidi co mají protekci...:)a nechci slyšet ty kecy jednoho Heringa... :!
ikonka
Předmět: RE(8):[Věci, které nechápu] | [2111]
Vložil(a): TERKA:_, dne 16.09.04 v 15:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když už jste narazili na toho ředitele, slyšeli jste, kdo je ten nový??? :) Údajně vsetínský místostarosta Dalibor Sedláček. :) Prý nastupuje v listopadu. Říkal mi to 1 absolvent. Co vy na to???
ikonka
Předmět: RE(7):[Věci, které nechápu] | [2076]
Vložil(a): Wikih, dne 18.08.04 v 19:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To asi jo, ale zas to není pořád a kdyby to splnilo účel...
ikonka
Předmět: RE(6):[Věci, které nechápu] | [2074]
Vložil(a): Zapli, dne 17.08.04 v 22:02 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4Wikih:já nevím jak tobě , ale mě ty hospitace přijdou jako naprosto killnuté hodiny , kde se většinou opakuje , šaškuje a tak vůbec...ne že bych byl přívržencem nějakého učení , ale když tam nějaký hlavoun je je , tak je celá třída tak nějak nesvá , nikdo nerozvádí diskuze na téma nebo od tematu ... sou to takové deilně nudné hodiny...zaplat pán buh za to , že to jak to je...:)
ikonka
Předmět: RE(5):[Věci, které nechápu] | [2017]
Vložil(a): Wikih, dne 12.07.04 v 19:30 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když se vrátím k původnímu tématu, tak mě by zajímalo nakolik má pan ředitel přehled o stylu, schopnostech a znalostech jednotlivých učitelů. Dělá sice nějaké hospitace, ale jsou poněkud málo časté a hlavně každý učitel se tu hodinu hrozně snaží a pak se zase vrátí do normálu. Já si myslím, že ví hodně málo, kdo jak učí a jak je schopný. Kdyby tyhle věci věděl, mohl by určitě postupně zkvalitnit výuku. Situace ve školství je hrozná, ale sehnat učitele pro gympl mi stále nepříjde tak těžké jako třeba pro základky. Proč se třeba neudělá anketa mezi studenty nebo aspoň mezi čerstvými absolventy, kteří už nebudou tak zaujatí? Samozřejmě, že taky nebude úplně objektivní, ale průkazná by podle mě byla!
ikonka
Předmět: RE(2):[Věci, které nechápu] | [1996]
Vložil(a): iwka, dne 07.07.04 v 18:30 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jo, letacky byly super...nejlepsi bylo, kdyz pani Horska kladla Honzovi odpor pri jejich vylepovani na sloup u vratnice:)
ikonka
Předmět: RE(1):[Věci, které nechápu] | [1986]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.07.04 v 16:01 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Souhlas. Letáková akce je za 1:)
ikonka
Předmět: RE:[Věci, které nechápu] | [1981]
Vložil(a): Loon, dne 01.07.04 v 22:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já zas nějak nechápu co tím Příště myslí. Jen mě uklidňuje, že při zhruba šedesátičlenném profesorském sboru je 1% 0,6 člověka. Takže ani ten nejhorší není jenom špatný. To je pozitivní.
A oznamovat forum rozhlasem? To je jak na pouti. Svezte se na labutích! Tím tuplem bych nešel. Myslím, že letáková akce byla OK.
ikonka
Předmět: RE(6):[Věci, které nechápu] | [1974]
Vložil(a): Soooc, dne 30.06.04 v 22:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Problém je v tom že je to jako nejaká "nová" technologie a prostě na to ještě většina lidí není připravena nebo se jim nelibí odosobnělý způsob jednání po internetu :( ale mně se tenhle způsob zamlouvá :) snad to nový prváci a primáni spraví :) rostou už přece v nové době :)
ikonka
Předmět: RE(5):[Věci, které nechápu] | [1973]
Vložil(a): Příště, dne 30.06.04 v 21:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Dobře, omlouvám se, uznávám, že jste vy jste asi udělali všechno, co bylo možné, aby se o tomhle fóru lidičky dozvěděli...a myslím, že je to squellé
ikonka
Předmět: RE(4):[Věci, které nechápu] | [1972]
Vložil(a): Pujinka, dne 30.06.04 v 21:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Chtela bych jen rict, ze jsem na zacatku roku rikala vsem zastupcum trid na studentske rade o tomhle foru a kazdy to mel rict ve sve tride. Psala jsem taky adresu na tabuli a to myslim kazdy postrehl!
ikonka
Předmět: RE(3):[Věci, které nechápu] | [1971]
Vložil(a): Endlife, dne 30.06.04 v 20:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
neoficiální je to tu hlavně protože je to čistě moje iniciativa, škola s tím nemá nic společného

za bé u některých představitelů školy (neptejte se, jmenovat nebudu) přetrvává dojem, že je to tu naprostá blbost, která nemůže být nijak užitečná..

kdyby to bylo oficiální, pravděpodobně by cenzurování příspěvků probíhalo docela jinak. nevím, jestli by se dalo diskutovat takto přímo, jak to tu občas probíhá (ikdyž občas připouštím, že to nejsou přespříliš konstruktivní diskuze (např diskuze o pí. prof. Zdráhalové by chtěla nějakou myšlenku)). takhle z toho můžu mít problém tak maximálně já, když to nesmažu.
ikonka
Předmět: RE(2):[Věci, které nechápu] | [1970]
Vložil(a): Vashek, dne 30.06.04 v 20:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
A proc to neni oficialni? Proc ma mit gympl sve OFICIALNI stranky (ktere mezi nama jsou docela ostuda)ale takoveto forum je NEOFICIALNI?

Btw, kdyby bylo oficialni, co by to znamenalo? Ze by pod kazdym prispevkem bylo razitko reditele nebo co?:)
ikonka
Předmět: RE(1):[Věci, které nechápu] | [1967]
Vložil(a): Endlife, dne 30.06.04 v 18:26 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Snažím se rozšířit množství diskutoidů jak to jen jde, nějakou dobu, tuším tři týdny byly vylepené docela výrazné plakáty po celé škole, ale nemělo to prakticky žádný účinek..

& vzhledem k tomu, že je to tu neoficiální, tak asi nic jako rozhlas v úvahu nepřichází..
ikonka
Předmět: RE(1):[Věci, které nechápu] | [1966]
Vložil(a): Příště, dne 30.06.04 v 18:23 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To je možné, že vysely, ale nikdo z mých známých si jich nevšiml a Ořech k nám jaksi nedoputoval. Nechci z toho vyvozovat obecné závěry, ale přesto to naznačuje, že hodně lidí, které by to třeba zajímalo, o tomhle fóru vůbec neví.
A já jsem ani náhodou netvrdila, že všichni.Nezdá se ti, že 20, 30, 40 lidí je dost málo a svědčí to spíš o neinformovanosti než nezájmu?
ikonka
Předmět: RE:[Věci, které nechápu] | [1964]
Vložil(a): pachol, dne 30.06.04 v 18:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
k MGVF: ja si myslim ze po skole visely najake upoutavky , v Orechu je taky upoutavka
a ti ktere to zajima sem uz chodi, rozhodne bych necekal ze vsichni studenti MGV s jasotem sednou k pocitaci a pusti se tady do nejake diskuze.
A pokud vis o lidech kterym by se to tady libilo
neni nic snazsiho nez jim o tom rict ne? :)
ikonka
Předmět: Věci, které nechápu | [1961]
Vložil(a): Příště, dne 30.06.04 v 16:07 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pokud člověk má vysokoškolský diplom, my, studenti, už pak prý nemáme právo jakýmkoli způsobem posuzovat kvalitu výuky.Já jsem si vždycky myslela, že škola je tu od toho, abychom měli možnost získat co nejlepší a nejkvalitnější vzdělání.V poslední době se mi spíš zdá, že hlavním programem školy je poskytnout každému s vysokoškolským diplomem práci.Práci o kterou se nemusí bát, že ji někdy ztratí.
Já dokážu pochopit určité obavy z toho, že kdyby v této situaci došlo ke změně, studenti by požadovali výměnu profesorů, kteří jim třeba prostě jen "nesednou", jsou moc nároční atd.Pochopitelně, že se setkáváme s různými profesory, z nichž mnohým nerozumíme nebo se nám zdají poněkud zvláštní, a to rozhodně není důvodem proč bychom si měli jít hned stěžovat.
Já, a myslím si, že i většina mých spolužáků,si asi tak 60% profesorů opravdu vážím a to z různých důvodů.Dalších 39% respektuji, ikdyž se najde spousta věcí, ve kterých s nimi(často hluboce) nesouhlasím.
Potom je tady to jedno 1%profesorů, o němž, dovoluji si tvrdit, všichni vědí, že si svou práci rozhodně nevybrali dobře a kteří značným způsobem snižují autoritu celého profesorského sboru(a tím nemyslím jen před studenty).Nikdo to ale nahlas neřekne.A když řekne, tak se stejně nic neděje.
Myslím si, že tuto školu jsem si vybrala dobře a nelituji svého rozhodnutí.O to víc mě štve a určitým způsobem taky mrzí přístup této školy k problému, který jsem právě popsala.
Když jsem se podívala na rozpis seminářů pro příští rok, v první chvíli jsem nemohla uvěřit, později jsem si připadala jako největší a nejbezmocnější blbeček na světě...
Mnozí by mohli namítnout, že existují něco jako zástupci třídy apod.Podle mě to má spíš navodit zdání toho, že můžeme věci změnit, že máme určitá práva,ale ve skutečnosti k žádným podstatným změnám k lepšímu nedochází a pokud ano, tak je to nesmírně zdlouhavý proces.


Další věc, kterou nechápu, je to, proč o tomhle fóru skoro nikdo neví.Já na něj narazila úplně náhodou.Objevují se tu názory asi tak 20 lidí.Nezdá se vám, že to hodně snižuje hodnotu diskuze.Proč se to nerozhlásí v rozhlase nebo tak něco??? (:


Uživatelská reklama