Téma: krychle nebo koule? [vložil(a) Příště]

ikonka
Předmět: RE(7):[krychle nebo koule?] | [2009]
Vložil(a): Kaoru, dne 09.07.04 v 18:11 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ten kdo chtěl aby se lidi občas domluvili :) Hm?B)
ikonka
Předmět: RE(6):[krychle nebo koule?] | [1992]
Vložil(a): TERKA:_, dne 07.07.04 v 11:40 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, přesně.!!!:)Už odmala jsem koumala kdo určil, že tomuhle tvoru se bude říkat pes a tomuhla kočka. Proč je to zrovna takhle??? Kdybych svému dítěti odmala vštěpovala,že jsem táta a můj muž máma, taky by nám tak říkalo. Jenže pak jsem si řekla, že by nás ve školce asi považovali za celkem velké podivíny:). Ale na psovi jsem si to zkoušela.Na povel sedni si lehl a na povel lehni sedl, jenže pak mi bylo řečeno, že na zkouškách mi to nikdo neuzná a tak jsem to musela předělat. Šlo to celkem snadno:)Takže kdo řekl,že krychle není koule???Hm??? B)
ikonka
Předmět: RE(5):[krychle nebo koule?] | [1991]
Vložil(a): Ryska, dne 05.07.04 v 23:09 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
A co takhle krychlatá krychle... black (:
ikonka
Předmět: RE(4):[krychle nebo koule?] | [1990]
Vložil(a): Kaoru, dne 05.07.04 v 18:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To je sice hezké ale jak bys dokázala ,že je koule kulutá? Co je to kulatá? Proč není kulatá krychle? <- Tohle je to filosofování ,které se ti tak líbí? :)
ikonka
Předmět: RE(3):[krychle nebo koule?] | [1989]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.07.04 v 16:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Myslím,že koule je kulatá. Nádherně oblý tvar tak akorát do ruky a na ošahávání. Jen si musíte dát pozor abyste se nepíchli o hranu *)
ikonka
Předmět: RE(2):[krychle nebo koule?] | [1963]
Vložil(a): Kaoru, dne 30.06.04 v 18:13 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
vážně?

jo jestli by měl někdo zajem diskutovat o původním tématu směle do toho už se těším :)
ikonka
Předmět: RE(1):[krychle nebo koule?] | [1952]
Vložil(a): TERKA:_, dne 30.06.04 v 14:44 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
A to je na filozofování to krásné, ne???!!! :)
ikonka
Předmět: RE:[krychle nebo koule?] | [1941]
Vložil(a): Kaoru, dne 25.06.04 v 21:26 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Spise OT: Na tehle diskusich je hezke ze racionalne myslici clovek by mel vzdycky najit argumenty ,ktere tyhle fylosoficke zvasty (tim myslim Zenonovy paradoxy, ze dva subjekty musi ten samy objekt vydet stejne nebo tuhle otazku o kulatosti koule :). Nekdy se mi zda ze fylosofove misto toho ,aby opravdu neco delaly tak mlzi :D
ikonka
Předmět: krychle nebo koule? | [1939]
Vložil(a): Příště, dne 25.06.04 v 15:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Myslíte si, že koule je skutečně kulatá nebo se spíše podobá krychly? Já myslím, že by to byl squellý námět na diskuzi v zsv.Protože se mi zdá, že v zsv se dá probírat skutečně cokoli.


Uživatelská reklama