Téma: Festivaly [vložil(a) Ryska]

ikonka
Předmět: RE(5):[fest] | [2070]
Vložil(a): Wikih, dne 14.08.04 v 11:08 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To Zapli: :D :D :D jo návrat legendy :D :D spolu se super raperem v rockové hudbě složené na základě "klasické sklady" (radši nebudu jmenovat). Nevím jestli by to někdo dokázal strávit B)

To Terka: Udělat to jako charitu - zajímavý nápad jak vyřešit poblém peněz, ale moc mu nevěřím. Lidi na akce chodí kvůli tomu, aby se pobavili (zvlášť mladí) a ne aby museli myslet na ty méně šťastné na tomto světě. Zní to tvrdě, ale každý nemyslí jako ty a na charitu se ti vykašle. Kdo se tomu chce věnovat, najde si cestu k charitě jinak. A přes školu bych to moc neorganizoval, hodně lidí by to mohlo odradit. Přece jen jak by tebe působil plakát typu: MG Vsetín pořádá v pátek na školním dvoře mini festival místních kapel. ? Navíc jestli očekáváte, že tam příjdou i lidi z jiných škol, tak to musí být trochu normální a ne je pro gympláky :)
ikonka
Předmět: RE(4):[fest] | [2067]
Vložil(a): Zapli, dne 13.08.04 v 20:33 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4terka:chceš vidět ještě dělat Macháčka strip?Ti to domluvim... B) 4Wikih:no jasněže přindeš , jako kytarista legendárního návratu bezejmených ze Studeného...:)
ikonka
Předmět: RE(3):[fest] | [2063]
Vložil(a): TERKA:_, dne 13.08.04 v 18:16 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Fest je fakt super nápad,ples ještě lepší a to na dvoře se mi líbí nejvíc. Kdybyste potřebovali pomoc jsem tu. Mám takovou vizi. Co takhle hodit to na charitativní akci??? Vstupné pajska . Akce přístupná veřejnosti. Cílem by bylo dát ty vybrané prachy nějaké organizaci, kterou bychom předem určili a skontaktovali. Oni by nám pak taky mohli pomoct se sháněním sponzorů. Mohlo by se to se svolením gymplu dělat pod jeho jménem, hodně to zmedializovat v regionálním tisku a rádiu a požádat sdělovací prostředky ať za to nic nechcou, že je to taky forma sponzoringu. Podle toho, jaká by to byla akce by se to mohlo udělat na tom dvoře a nebo třeba v té sokolovně a požádat sokoly o výraznou slevu taky jako sponzoring. Mohli by tam i ukázat nějaké sestavičky. kdyby to bylo např pro stacionář, mohli by do tomboly přispět výrobky klientů. jídlo by se mohlo připravit jako individuální pomoc studentů mgv. Max že by se každému řeklo co má donést a nebo by to patřilo ke vstupnému, něco jako vstupné=mísa chlebíčků. Mimochodem, vím o organizaci, která by to možná brala a na oplátku by nám mohli poskytnout svoje kalendáře a bloky atd a mají to moc hezké. Jsou to lidi co dělají adopci na dálku a mohla by to být jakási burza pro ty děti. Třeba by mohli profesoři a významější vsetíňáci dát svoje věci do dražby z toho je taky nějaký výtěžek. Taky by tam nemusela být jen 1 kapela. Byla by to šance pro lidi co hrají v aule. Samo, že bez nároku na honorář a možná bychom sehnali i někoho lepšího. Prostě bych to hodila do duchu charyty. Myslím, že se tady nic podobného neděje a tak by to mohla být fajn. Zatáhnout do toho starostu a hokejisty a třeba Františka Segráda a regionální umělce . Výzdobu zvládnem sami. Ono se to ještě dopiluje ale musíme se domluvit aspoň na základě. ikdyž to chce pak už osobně a né po kompu.Měly bycom se hlavně domluvit, jestli seriózní ples a nebo akce na dvoře školy.Možná jsem snílek. Tak mi řekněte co vy na to .a co na to profesoři??? Pomůže nám někdo a nebo je to zas jeden ze super nápadů udělat"něco"a zakecá se to???
Mimochodem, nechcete někdo sestavit skupinu, která by byla lepší než Skarti(ono to nebude zas tak těžké)a vytěsnila je ze scény??? Je na čase:)
Na žádném festu jsem sice nebyla , ale zato jsme na dovči s našima šli na MIG21 a bylo to boží!!! Běžte na ně všichni!!! Stojí to zato. Macháček dělal striptýz.
ikonka
Předmět: RE(2):[fest] | [2057]
Vložil(a): Wikih, dne 03.08.04 v 21:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
tak to zorganizuj a určitě se příjdu podívat :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Ples] | [2055]
Vložil(a): Zapli, dne 02.08.04 v 23:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
tak jo to je fain , s tím barbecue:)sežente mas a velky třísetlitrový barel s trochou železa , svaříme ultrahypergril a bude...přitom tam rozvijem stany , vezmem si své miláčky a ... skončíme na policejní stanici:)4Wikih:hele vole , na zakladni škole...neber osobně , se mi to líbí , ALE myslím , že by nebyl zas takový nějaký velký problém s tím festem , já vím , že se mi zdá všechno jak hurvínkovi valka , ale aji tak...:)Jo a kupodivu sem na to přišel čímkoliv neomámen:)koukáš , co?
ikonka
Předmět: RE:[Ples] | [2047]
Vložil(a): Ryska, dne 16.07.04 v 20:23 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak uděláme barbecue na školním dvoře...
ikonka
Předmět: Ples | [2042]
Vložil(a): Wikih, dne 15.07.04 v 21:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Kultárak je moc velký, tolik lidí by nepřišlo a hlavně víme docela jistě, že stojí 40000 :(
ikonka
Předmět: RE(2):[Festivaly] | [2041]
Vložil(a): Ryska, dne 15.07.04 v 20:55 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To by bylo boží...
Různé zdroje?
A co takhle do kulturáku? Přece by to šlo nějak obejít, aby to nebyla taková pálka. Všem je jasné, že studentíci nemají prachy...

Cokoli jen ne skarty. Prosííííím
ikonka
Předmět: RE(1):[Festivaly] | [2039]
Vložil(a): Wikih, dne 15.07.04 v 19:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ad [2019] Ples - no takový obyčejný ples pro známé apod. Asi převážně gympl, stejně skoro nikdo jiný do tanečních nechodí :( Plánovalo se to do sokolovny, dokonce byly úvahy o více různé hudby - hlavní sál klasičtí Skarti :), dole něco tvrdšího. Takže by možná přišlo víc lidí. Jenže pak jsme zjistili, že pronájem sokolovny je v desítkách tisíc (různé zdroje říkali mezi 10 000 až 40 000 :( ) Tím pádem potřebujem sponzory a to už je zase moc organizační práce. Navíc hrozilo, že příjde málo lidí a budem to muset zatáhnout ze svého:( Takže asi takové byly úvahy
ikonka
Předmět: RE:[Festivaly] | [2021]
Vložil(a): floowa, dne 13.07.04 v 07:43 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Byli jste někdo na MORu4 ve Vizovicích? Moc povedená záležitost!
ikonka
Předmět: RE(5):[Festivaly] | [2019]
Vložil(a): Ryska, dne 12.07.04 v 20:05 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ples? Jaký ples?

Tak no Colours of Ostrava sem nejela.... Nějak mě zmohl přepad skautíků, Ale STÁLO TO ZA TO.... :D :D
ikonka
Předmět: RE(4):[Festivaly] | [2018]
Vložil(a): Wikih, dne 12.07.04 v 19:34 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Fesťák na Vsetíně - taky už jsem nad tím koumali nad pivem, ale realisticky jsem došli k závěru, že to nezvládnem :( Stejně jako jsme plánovali uspořádat ples :)
ikonka
Předmět: RE(3):[Festivaly] | [1999]
Vložil(a): Coin, dne 07.07.04 v 20:57 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Bohužel až ja budu mit prachy, tak fesťáky budou dávno ukončené :!
ikonka
Předmět: RE(2):[Festivaly] | [1984]
Vložil(a): TERKA:_, dne 05.07.04 v 15:50 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Mě to přijde jako totálně božský nápad!!! P.S. Jirkovi ne:),ale kdo ho tam zve,že???:) Ty Honzo, a jak mizíš na ten měsíc, je tam poblíž něco??? Že bychom jako zašli:)
ikonka
Předmět: RE(1):[Festivaly] | [1983]
Vložil(a): Zapli, dne 03.07.04 v 19:52 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Na Coloursy chce jet Mr.Zajíc ze C...:)Hej jakože sem koumal festy a nič moč...Na alternativní styly nejsem , MOR , na kterém sem byl loni , má HOVNO obsazení vyjma asi pěti kapel , RfP je moc daleko navíc jedu na měsíc kamsix do hajzlu , takže nic.Ale zjistil sem , že nejlepší sou taové malé vesnické vestivaly...Ty sou fakt krutos , ono totiž monstrozní akce , třeba Glastonbury , mi příjdou už takové odcizené.Neuspořádáme nějaký menší fest pro kámoše někdy na Vsetíně , nebo někde poblíž?:)Chci to vědět , pište!
ikonka
Předmět: RE:[Festivaly] | [1960]
Vložil(a): TERKA:_, dne 30.06.04 v 15:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Není brigáda->nejsou prachy->není festival:( Jak jednoduché:(
ikonka
Předmět: Festivaly | [1926]
Vložil(a): Ryska, dne 21.06.04 v 13:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Lidičky, na jaké festivaly se letos chystáte???

Nejedete někdo na Colours of Ostrava??? orange pink yellow red red yellow green light blue pink orange


KTRONIC