Téma: Zdráhalová [vložil(a) tynusenka]

ikonka
Předmět: RE:[Zdráhalová] | [2339]
Vložil(a): , dne 13.04.07 v 10:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
kyticka kyticka kyticka
ikonka
Předmět: RE(5):[Předmět nezadán] | [2015]
Vložil(a): Wikih, dne 12.07.04 v 19:06 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
A to neznáte historku s favoritem :D Jak bylo výhodné ho před revolucí koupit a pak draze prodat... Úplná ekonomická teorie, jak od Keynese

A ty písemky: To není jen případ paní Zdráhalové, mě to příjde na gymplu docela běžné. Ale je tu ještě malé vylepšení a to styl položení otázky. Pak se běžně stává, že se učím 4 hodiny a mám za 4 :(
Pamatuju si jen jeden příklad z ČJ: "Borovský - kritik", toť celá otázka. Zdá se jednoduchá, ale přesto jsem psal o něčem jiném než bylo potřeba. Jaksi jsem nepochopil, že nemám psát o tom co kritizoval, ale popsat jeho skvělé dílo o kritice...
ikonka
Předmět: RE(4):[Zdráhalová] | [1955]
Vložil(a): TERKA:_, dne 30.06.04 v 14:58 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Pozor pokrok!!!:) Po nás už chce i dvojpolní a pak to s pícninama:). Možná se těsně před důchodem dopracuje až k dějěpisu a ne k zemědělství. Prý učila na zemědělce:). Nejspíš to byl silný zážitek, mládeži:). Co tam asi spáchala?:)
ikonka
Předmět: RE(3):[Zdráhalová] | [1936]
Vložil(a): pachol, dne 24.06.04 v 19:36 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jo jo, tak to je stesti ze uz ji nemame, docela zive si pamatuju jak mi tatik vypravel jak jim ten 3 polni system vysvetlovala na tridnich schuzkach , jejejejejejejeje :)
ikonka
Předmět: RE(2):[Zdráhalová] | [1935]
Vložil(a): Žany, dne 24.06.04 v 18:14 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Trojpolní systém si pamatuju taky a ještě naprosto úžasné časové osy,které se nikomu nemohly vejít do sešitu :D
Je důležité neklesat na mysli,paní profesorka Zdráhalová má zajímavé písemky, které nikdo nechápe, ale zbytek učitelů je v pohodě. Už jsem jich pár zažila (5) a vím o čem mluvím.Už to bude jenom lepší :)
ikonka
Předmět: RE(1):[Zdráhalová] | [1919]
Vložil(a): Ryska, dne 21.06.04 v 13:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Známe, víme. Otázky zcela nesouvisející s tématem... Jediné co si z dějepisu s paní Zdráhalovou pamatuju je trojpolní systém B)
ikonka
Předmět: RE:[Zdráhalová] | [1904]
Vložil(a): TERKA:_, dne 21.06.04 v 12:17 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To co se většinou nachází v písemkách z D nenajdete v žádné učebnici (až na pár dat). Prostě se musí umět okecávat a mít všeobecný přehled.Taky je dobré zapamatovat si důležité věci.Tzn.to,co opakuje víckrát za sebou a nebo to,co nechybí v žádném zkoušení či malé písemce. Já si to 1 přečtu a mám vždy za 2. nikdy tam není to co řekla. Netrap se tím. Zvykneš si.
ikonka
Předmět: RE:[Zdráhalová] | [1902]
Vložil(a): Zapli, dne 21.06.04 v 12:13 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
JOOOOO!!!! to mi něco říká...:)
ikonka
Předmět: Zdráhalová | [1901]
Vložil(a): tynusenka, dne 21.06.04 v 12:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Měli jsme psát čtvrtletní písemku z dějepisu.Paní profesorka Zdráhalová nám sdělila, že ta písemka bude z nové učebnice (3.díl).Nakonec tam byla otázka z 2. díl 8/, který si nikdo neopakoval..............ZE SEŠITU JSEM SE UČILA DATA, Z UČEBNICE POJMY A SOUVISLOSTI A K ČEMU MI TO BYLO?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.......................DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


KTRONIC