Téma: Vesani [vložil(a) Zutt]

ikonka
Předmět: RE(12):[Krávy] | [2075]
Vložil(a): Zapli, dne 17.08.04 v 22:07 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
konečně POZITIVNI zkušenost s krávama!!!NEPOTKAL sem je a to sem tou ohradou čel asi deset minut:)
ikonka
Předmět: RE(11):[Krávy] | [2069]
Vložil(a): Wikih, dne 14.08.04 v 10:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Kdo ví, jestli je nějaký tvůj super kámoš něčím nepřikrmuje :) Třeba nějaké steroidy nebo hormony. Anebo vám jen vychlastali slivku a jsou agresivní :))
ikonka
Předmět: RE(10):[Předmět nezadán] | [2066]
Vložil(a): Zapli, dne 13.08.04 v 20:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Moje matinka je inzenyr pres kravy , ale nevim čím to , ale já z nich mám docela děs...Možná to bude tím , že ty krávy u nás nad barákem sou nějaké agresivní , nebo co...BTW dneska na mě zas útočily asi po měsíci a půl , co sem je neviděl...:)
ikonka
Předmět: RE(9):[Předmět nezadán] | [2062]
Vložil(a): TERKA:_, dne 13.08.04 v 17:54 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Rozhodla jsem se pro změnu. Pořídím si krávu. Jsou to krásná zvířátka a aspoň může Saša podepřít svou teorii mým zápachem. Víte ono je to asi na výchově. Děda je veterinář(teda byl) a jeho oblíbené zvíře byla kráva. On nikdy neléčil domácí mazlíčky. Ten by je spíš trávil:). No ale jak mě brával od mala sebou a říkal koukej jak je to hezké zvíře a čichej jak to tu voní,tak já teď vůni hnoje žeru. Mám ji ráda, nesmrdí mi a vybaví se mi při ní ty hezké vzpomínky na dědu:)
ikonka
Předmět: RE(8):[Předmět nezadán] | [2059]
Vložil(a): Soooc, dne 05.08.04 v 19:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Taky miluju ty hlody o tom jak jsme vesan kdyz bydlim 5 let kousek od vsetina :) a hlavne ze oni bydli v kralikarne ...
ikonka
Předmět: RE(7):[Předmět nezadán] | [2058]
Vložil(a): Wikih, dne 03.08.04 v 21:30 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Ale ne, pasou se za plotem a poslední dobou ani neotravovali :) A to nekecám, fakt tam jsou, akorát jsou souseda B)
ikonka
Předmět: RE(6):[Předmět nezadán] | [2056]
Vložil(a): Zapli, dne 02.08.04 v 23:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4Wikih:Wesy klid , v maštali máš ovce...:) B)
ikonka
Předmět: RE(5):[Předmět nezadán] | [2013]
Vložil(a): Wikih, dne 12.07.04 v 18:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No podle mých kámošů určitě. Já jsem se přestěhoval na vesnici a taky jsem hned ze dne na den vesan. A hlášky typu "kde máš vidle" nebo "běž si otřít ten hnůj z bot" jsou na světě. Ale je to jen sranda :D
Vsetíňák říká karlovičáku, že je vesan, zlíňák vsetíňáku, pražák zlíňákovi a new yorkčan pražákovi :D
ikonka
Předmět: RE(4):[Předmět nezadán] | [1950]
Vložil(a): TERKA:_, dne 30.06.04 v 14:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Je spousta lidí co se narodí ve městě a jejich rodiče se rozhodnou jít na vesnici, aby netrávili život v paneláku. Třeba naši:). a jsou to vesani???
ikonka
Předmět: RE(3):[Předmět nezadán] | [1946]
Vložil(a): Pavel, dne 27.06.04 v 23:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Flexo jak ty můžeš o někom říct,že není normální??? Já ku příkladu jsem taky z vesnice a z té nejvesnicovatější a myslím,že mí rodiče jsou naprosto normální. Stejně je to úplně jedno odkud jsi....nemáš šanci poznat původ, protože stejně skoro vsichni vesani tráví většinu času ve městě. Co je podle tebe vesanství??? jaké jsou podle tebe příznaky???
ikonka
Předmět: RE(2):[Předmět nezadán] | [1921]
Vložil(a): Ryska, dne 21.06.04 v 13:35 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Maminka říká vesnice i Praze... (:
ikonka
Předmět: RE(1):[Předmět nezadán] | [1906]
Vložil(a): TERKA:_, dne 21.06.04 v 12:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já považuju své rodiče až na slabé chvilky tak 1 za 3 roky za normální. Jsem stejná jako oni,teda doufám,páč bych chtěla být stejně super máma jako je ta moje a doufám,že i můj manžel bude fajn minimálně jako otecko,i když lepšímu bych se nebránila:). Možná je to ale tím,že jsem se na vesnici přestěhovala asi tak před 5 lety a považuju se za měšťáka. Na 2.str má kamarádka bydlí na vesnici a je jediná,která když jde na nákup tak se nemaluje ,nečeše atd a jde jen v teplákách. :)
Vlasáčův otec se mi moc líbí. Mám ráda dlouhovlasé typy co se umí krásně usmívat :)
Ano Vsetín je vesnice.
I lidé z měst jsou vesny. Nezáleží to odkud jste,ale jak se chováte.
Myslím,že se Saša rozhodl rozpoutat diskusi na tomto poněkud zamrzlém fóru a přesně věděl do které části vosího hnízda píchnout. Povedlo se gratuluju a děkuju,zas tu máme pořádnou diskuzi. kyticka
ikonka
Předmět: RE:[Předmět nezadán] | [1903]
Vložil(a): Zapli, dne 21.06.04 v 12:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
vesani , vesani... xakru , Zutt , co blbneš?Vsetín , jakkoli si říká město je jen posraná vesnice se spoustou hospod...:)
ikonka
Předmět: Předmět nezadán | [1900]
Vložil(a): kofolo, dne 20.06.04 v 20:53 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Super nazor ty mestske dite. Abych rekl pravdu, mnohdy mi pripadaji divnejsi lidi z mesta nez od nas z vesnice. Treba i na gymplu jich par bylo, kuprikladu ten zrzavy vlasac mi nepripadal od pohledu uplne normalni, i kdyz je pravda ze ho neznam a nemuzu soudit. A kdovi jake ma rodice...
ikonka
Předmět: RE:[Vesani] | [1896]
Vložil(a): Vashek, dne 18.06.04 v 23:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Když mě člověk, bydlící na Vsetíně, označí za vesana, vždycky se jen trpce usměju jeho blbosti. A tedka mi nezbývá nic jiného...:/

A o tom, kdo je tady nemožný, si rozjímej před spaním
ikonka
Předmět: RE(1):[Vesani] | [1895]
Vložil(a): Endlife, dne 18.06.04 v 20:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
tohle je ta tvoje úžasná věc, kvuli které mám doma třískat do klávesnice? sorry, ale asi do ní mlátit nebudu.

z čeho soudíš že my vesani jsem nemožní & máme šílené rodiče? nepřipadáš si taky trochu nenormální? a co jan tleskač?
ikonka
Předmět: RE:[Vesani] | [1894]
Vložil(a): Ryska, dne 18.06.04 v 19:40 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak ted si mě naštval. K vesanům se vyjadřovat (zatím) nebudu... Ale řekni mi, kdo nemá šílené rodiče. Resp. vysvětli mi, jak mají nešílení-normální rodiče vypadat.
BTW taky mi připadá, jako by někteří měli názor, že gympl je jenom záležitostí Vsetíňáků...
ikonka
Předmět: Vesani | [1892]
Vložil(a): Zutt, dne 18.06.04 v 15:06 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Také se vám někdy zdá, že někteří vesani jsou naprosto nemožní?
Je pravda že na MgV dochází více vesanů než nás z města ale u většiny mých kamarádů z vesnice jsem zaregistroval naprosto šílené rodiče:))
Vyroste to i z vás???
Není to třeba doposud neobjevený fenomén vesanství:)))


KTRONIC