Téma: Petice [vložil(a) Pujinka]

ikonka
Předmět: RE(3):[petice] | [1932]
Vložil(a): Krtek, dne 22.06.04 v 11:45 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To je dobry napad...ale ja bych se asi v tej moji drahé SPŠS přes léto upekl...nemame totiz v oknech žaluzie akorat v kazdem druhem nejakou potrhanou roletu... okna co se nedaji poradne otevrit... ale jinak se mam doře... Už se těším na září...
ikonka
Předmět: RE(2):[petice] | [1931]
Vložil(a): Soooc, dne 21.06.04 v 22:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4ryska me vychazi jeden (ale neni to vlastne tedy rozhodne ne! krouzek :) ) na cely tyden ale jako ze zabere kazdy den neco :)
Prazdniny v zime by bylo super co takhle to kazdy rok menit ? Jeden rok zimni a druhy letni ? Myslim jeden rok 2 mesice v let a jeden v zime a dalsi rok neopak :)
ikonka
Předmět: RE(1):[petice] | [1924]
Vložil(a): Ryska, dne 21.06.04 v 13:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Taky vám na nový školní rok vychází 11 kroužků na 5 dnů v týdnu????
ikonka
Předmět: RE:[petice] | [1908]
Vložil(a): TERKA:_, dne 21.06.04 v 12:41 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Mě bývá na konci prázdnin taky už smutno po lidech,které mám ráda a vidím je jinak každý den. Takže mé pocity jsou rozporuplné. Volno je fajn,ale další měsíc nevidět holky a mít na vylepšování známek o měsíc míň a stíhat všechnu látku v kratším čase,když už teď profesoři nerví, že máme skluz...Sorry.
Miluju sice zimu,ale na prázdninách se mi líbí možnost chodit celý den v plavkách a být navlečená mě děsí. Takže neprodlužovat a nepřesouvat:)
Jo a Kaoru. Chápu tě :)
ikonka
Předmět: petice | [1898]
Vložil(a): Pujinka, dne 20.06.04 v 18:19 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
4Ryska: No me to celkem vyhovuje, nebot mam leto rada :) Ale v te zime by mohly byt jeste jedny, to by mi vubec nevadilo:)
4Sasa: Hej jako chces rict, ze by ses klidne ucil celych 12 mesicu v kuse??? Teda to Te obdivuju, protoze ja bych to neustala psychicky!!! Jsem rada, ze mam uz vsecky pisemky a zkouseni za sebou a muzu se tesit na taabor:) :) :)
4Kaoru: Ses nejak vytratil ne?
ikonka
Předmět: RE(3):[petition] | [1893]
Vložil(a): Ryska, dne 18.06.04 v 19:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já navrhuji přesunout prázdniny na zimu. A taky by se někdo mohl postarat o to aby nasněžilo.
Fakt by mě zajímalo, proč jsou prázdniny zrovna červenec a srpen?
ikonka
Předmět: RE(2):[petition] | [1889]
Vložil(a): Zutt, dne 18.06.04 v 14:54 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
V tom případě založím antipetici:))
Já se do školy těším a navíc by nám ji prodloužili o rok:))
ikonka
Předmět: RE(1):[petition] | [1885]
Vložil(a): Pujinka, dne 17.06.04 v 21:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Kaoru! Tim si nas k tomu ale vyloene vyzval!!! Tomu uz se nevyhnes :)
ikonka
Předmět: RE:[petition] | [1884]
Vložil(a): Kaoru, dne 17.06.04 v 21:39 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
A co takhle o tyden delsi skolu? ne neptejte se proc!
ikonka
Předmět: petition | [1883]
Vložil(a): Pujinka, dne 17.06.04 v 21:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No tak kdyz uz jsem to vymyslela - tak bych se toho mela ujmout ja - ale zatim je nas docela malo, takze az se pripoji vice lidi, zacnu uvazovat o textu a dame se do toho!!!
ikonka
Předmět: RE(1):[Předmět nezadán] | [1882]
Vložil(a): Krtek, dne 17.06.04 v 21:28 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
souhlasim s vasimi nazory...kdo se ujme sbirani podpisů?
ikonka
Předmět: RE:[Předmět nezadán] | [1879]
Vložil(a): Žany, dne 17.06.04 v 20:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Navrhuju prodloužit alespoň o dva,stejně to velmi rychle uteče a zase budem sedět zpátky ;( ;( ;( ;( ;(
ikonka
Předmět: Předmět nezadán | [1878]
Vložil(a): Pujinka, dne 17.06.04 v 20:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No ja bych to teda moc neprodluzovala, to ze zitra pisu posledni pisemky mi zcela vyhovuje, uz me skutecne nebavi se ucit !!! Nebo neucit a stresovat ... Ale jako je pravda, ze to ze nektere lidi cele prazdniny neuvidim a to taky neni fajn :(
ikonka
Předmět: RE:[Petice] | [1874]
Vložil(a): Endlife, dne 16.06.04 v 22:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
hlasuju pro prodloužení prázdnin o měsíc, ale předtím bych ještě rád stihl spoustu věcí, takže prodloužit i školu. Prostě zopakovat červen & červenec dvakrát :)

a do druhého července by se mi hodila trocha sněhu, děsí mě to, ale začínám se těšit na zimu B)
ikonka
Předmět: Předmět nezadán | [1873]
Vložil(a): kofolo, dne 16.06.04 v 21:47 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ja jsem proti, taky jsem mival jen dva, ted si uzivam zaslouzene ctyrmesicni po mature, a vy by jste je meli od zacatku, bylo by to nespravedlive :o)
ikonka
Předmět: RE:[Petice] | [1872]
Vložil(a): Kaoru, dne 16.06.04 v 20:43 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To bych byl pro pac tento rok pocitam ze budu mit malo casu na veci ktere chci podnikat. Ale posledni dobou o prezdninach me vzdycky uz ke kivci ta premira volna lezla na nervy (tak tyden pred koncem):D.
ikonka
Předmět: Petice | [1871]
Vložil(a): Pujinka, dne 16.06.04 v 20:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Hej ja navrhuju zavedeni 3mesicnich prazdnin!!! Co vy na to? Strasne me stve, ze chci delat mrtos veci, ale proste to nejde, protoze jsou prazdniny kratke! 8/ :! ;(


KTRONIC