Téma: Diskuze [vložil(a) Endlife]

ikonka
Předmět: RE(10):[Diskuze] | [1818]
Vložil(a): Endlife, dne 06.06.04 v 21:57 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
novi studenti našeho ústavu nebudou mít právo zasahovat do starých diskusí?
ikonka
Předmět: RE(9):[Diskuze] | [1817]
Vložil(a): Soooc, dne 06.06.04 v 20:48 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
End: ja ty funkce jen navrhl protoze zatim to tady frci jen chvili ale pokud to pojede dyl (nebo dil 8)) tak se nektera zajimava jiz ukoncena temata propadnou dolu ( treba o prazdninach se lidi asi nebudou bavit o maturite :) a tak by si to mohli najit nebo treba vem v potaz nove zaky naseho ustavu pristi rok :) (:
ikonka
Předmět: RE(8):[Diskuze] | [1815]
Vložil(a): Endlife, dne 06.06.04 v 14:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Sooc: :: funkce search by se dala vpoho naprogramovat, ale zatim si nemyslím, že by našla opodstatnění..

:: staré diskuze po vložení nového příspěvku vyskakují i tady, ne?

:: zavádění tématických okruhů - bezva, zaškatulkuj ty témata, co tady běhají & uvidíš, proč to tu tak řešené není..

:: zamykání témat je zajímavé, ale co když bude téma zase aktuální & někdo bude chtít pokračovat?
ikonka
Předmět: RE(7):[Diskuze] | [1814]
Vložil(a): Soooc, dne 06.06.04 v 13:15 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Me treba pripada dost dobry system na overclockingu tam jsou jiste tematicke celky kazdy celek ma sveho moderatora a je tam funkce search ktera vyhleda prispevek se stejnym tematem a kdyz tam prispejes i do dost stare diskuze tak vyskoci nahoru a odpoved dostanes :) ten moderator ma taky funkci lock ktera neni vubec marna a dalo by se ji uzmknout tema ktere uz se zvrhlo vyresilo presunulo jinam :)
ikonka
Předmět: RE(6):[Diskuze] | [1813]
Vložil(a): Wikih, dne 06.06.04 v 11:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jsem pro odkaz na nové téma :)

přidělování důležitosti - myslím, že by to nefungovalo a bylo dost složité. Stejně by každý svůj příspěvek označil podle nálady. Když už píše blbost, tak ji rovnou dá i max. důležitost, ať je sranda ne?
ikonka
Předmět: RE(5):[Diskuze] | [1811]
Vložil(a): Endlife, dne 05.06.04 v 22:00 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
& kdyby se objevilo tlačítko, pod kterým by se dalo založit nové téma v návaznosti na nějaké staré? ve starém tématu by se objevil příspěvek s odkazem na nově vytvořené téma & v novém odkaz na přechozí téma.. takhle napsané to možná na první pohled vypadá složitě, ale bylo by to přehlednější..

témata se dají dělit podle důležitosti, ale to se zatím nějak nevyužívá.. spíš podle nálady, bych řekl :) kdyby se mělo řadit podle kritérií, musela by se tak kritéria zadávat při vkládání příspěvku.. což by nebylo zrovna příjemné..
ikonka
Předmět: RE(4):[Diskuze] | [1810]
Vložil(a): pachol, dne 05.06.04 v 21:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jo s tim moderovanim se mi to libi
hlavne by to bylo dobre pro prehlednost protoze kdyz si ctu prispevky z domu kde sem pripojeny pres modem je to fakt otrava prohrabavat se " haldou kecu" - omlouvamse estli sem nekoho urazil ale nekdy mi to tak pripada ,
mozna by to slo udelat pridelovanim dulezitosti na nejake stupnici a moznost seradit prispevky podle ruznych kriterii , nevim ale jestli je to mozne zmaknout po programatorske strance :) :(
ikonka
Předmět: RE(5):[Diskuze] | [1808]
Vložil(a): Ryska, dne 05.06.04 v 17:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Příhodné ja taky obnovit staré téma s něčím podobným, než zakládat nové. Za chvíli jich tady bude strašně moc. Samozřejmě se týká spíš uživatelů, co jsou tu od začátku a ví o co v těch starších jde.

BTW nejkrásněji se zvrhlo Pro pány o ženách na Pro všechny o pánech :D :D pink orange pink orange pink light blue pink orange
ikonka
Předmět: RE(4):[Diskuze] | [1783]
Vložil(a): Endlife, dne 03.06.04 v 21:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
>>Terka: staré příspěvky by se nemazaly, až tak ne :) to bych ti nemohl udělat :)

- jinak administrátoři, kteří mažou příspěvky tu jsou (viz info), akorát zatím nemají rozkazy mazat offtopicy :)

- co se týče proměny diskuze - samozřejmě, ale když už se to schyluje do jiného tématu, tak klidně můžeš nové téma založit.. mělo by to tu mít trochu strukturu..

duchovní otec fóra. to zní dobře B)
ikonka
Předmět: RE(3):[Diskuze] | [1771]
Vložil(a): Wikih, dne 03.06.04 v 18:16 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Mě napadá kompromis - co takhle to někam přesunout s odkazem na původní téma? Jinak jsem pro moderování, možná by to ale neměl dělat autor (aby někdo nemazal něčí názor jen proto, že ho zrovna nemůže vystát), ale spíš Endlife, jako duchovní otec fóra :) Taky je tady pořád.

To Terka: Ani se nedivím, že se bráníš mazání off topic příspěvků, protože by jsi tak přišla o půlku všeho, co jsi napsala a tím pádem ztratila vedoucí místo ve statistice :D
ikonka
Předmět: RE(2):[Diskuze] | [1764]
Vložil(a): TERKA:_, dne 03.06.04 v 14:05 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Honzo ,já bych to rozhodně nemazala. Vypovídá to o vývoji toho tématu a taky no a co . Většinou když s někým komunikuješ taky nezůstaneš u toho čím jsi začal. Diskuze se mění. Prosííím nemaž to. Já mám období , ky si to ráda po sobě a nejen po sobě všechno přečtu. Prosííím, prosííím smutně koukám!
ikonka
Předmět: RE(1):[Diskuze] | [1731]
Vložil(a): Vashek, dne 01.06.04 v 13:37 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Chlapi to sou problemy... kyticka (:
ikonka
Předmět: RE:[Diskuze] | [1730]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 31.05.04 v 23:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, bylo by to dobré. Říkat, že "se to zvrhne," jak to tu někteří dělají je blbost :o/. Viděl jsem už pár diskuzních serverů, kde se šlo dost hódně přes tisícovku (tisícovky) příspěvků u každého tématu. OTčka byly někde nekompromisně, jinde po dohodě mazány.

Jako nechci nikomu nic vytýkat, ale někdy je to tu fakt chatovější. Pokud je jasně dané téma např. Hudba, tak je trošku....divné.... hodit k tomu příspěvek typu "Koupil jsem si nový svetr, libí se vám?"

Ale nevím, kecat do toho nebudu...
ikonka
Předmět: Diskuze | [1728]
Vložil(a): Endlife, dne 31.05.04 v 20:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Dneska jsem si přečetl vzkaz od prófy, což mě konečně nutí k napsání tohoto příspěvku, který jsem chtěl napsat už dávno.

Tolerovat či netolerovat offtopicy - příspěvky, které nesouvisejí se základním tématem? Protože většina zdejších diskuzí se pak slívá do jedné nepřehledné kupy vět..

Bylo by podle vás dobré, kdyby člověk, který vloží téma, měl možnost promazávat příspěvky v diskuzi pod svým tématem (moderovat diskuzi)?

A ještě drobná poznámka: tohle není chat, tohle je fórum :)


Podnebi.wz.cz