Téma: výlet [vložil(a) iwka]

ikonka
Předmět: RE(14):[výlet] | [1830]
Vložil(a): Ryska, dne 07.06.04 v 20:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Iwanku můj. Mě taky ;( Snad příjdu užž zítra :D Po těch litrech zmrzliny by se uzdravil každý (: Mňam...

Janásku, dík.Taky ti dám něco zpracovat:))
ikonka
Předmět: RE(13):[výlet] | [1826]
Vložil(a): iwka, dne 07.06.04 v 13:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
rysko, brzo se mi uzdrav! uz ted se mi po tobe tyska...
maro, chudacku, tobe staci jedna rumova pralinka?
..to ti nezavidim
ikonka
Předmět: RE(12):[výlet] | [1807]
Vložil(a): Ryska, dne 05.06.04 v 12:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
S vama jo. S nama ne B)
ikonka
Předmět: RE(11):[výlet] | [1803]
Vložil(a): Soooc, dne 04.06.04 v 22:45 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ja myslim ze se dozije :) uz prezil lyzak skolni vylety 6 let s nami :) Podle me je Highlander hadra proti sasovy :)))
ikonka
Předmět: RE(10):[výlet] | [1802]
Vložil(a): Ryska, dne 04.06.04 v 22:43 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jo, malou vylomeninu.... :D :D
A vy se tady všichni pěkně modlete abych tu angínu rozchodila...nebo nepojedu a budu protivná až do konce roku...
Sašo, ty se těch osmnáctin nedožiješ...:))
ikonka
Předmět: RE(9):[výlet] | [1797]
Vložil(a): Immortal king, dne 04.06.04 v 22:10 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
>Mara. Moc tu nemachruj. O půl třetí si dáš rumovou pralinku a pujdeš spat. To bude celá tvoje oslava... Takže klid. *)
ikonka
Předmět: RE(9):[výlet] | [1793]
Vložil(a): Žany, dne 04.06.04 v 21:05 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Neboj Sašo,nebudeme Tě násilně do ničeho nutit, ale popřát, pokecat,malou vylomeninu ... snad můžem? :D
ikonka
Předmět: RE(8):[výlet] | [1788]
Vložil(a): mara, dne 04.06.04 v 15:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
To je jedno,stejně poletíš!!!!No když nepiješ ty, tak ja to oslavim za tebe
ikonka
Předmět: RE(7):[výlet] | [1787]
Vložil(a): Zutt, dne 04.06.04 v 14:24 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Čtěte pozorně!
Já nehodlám slavit své narozeniny žádným typem konzumace návykových látek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
(Jak se někteří mylně domnívají)
ikonka
Předmět: RE(6):[výlet] | [1781]
Vložil(a): Endlife, dne 03.06.04 v 21:20 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ač bych jako zakladatel fóra měl být ostatním vzorem, protentokrát udělám výjimku :)

Saša má šestnáctého osmnáct & pořádá párty! Na výletě! Jakoukoli spoluúčast kvituje s povděkem :D

//& píšu to já, protože chudák Saša nemá net.. :)
ikonka
Předmět: RE(5):[výlet] | [1776]
Vložil(a): iwka, dne 03.06.04 v 20:49 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
chtela jsem napsat o jidlo
ikonka
Předmět: RE(4):[výlet] | [1775]
Vložil(a): iwka, dne 03.06.04 v 20:48 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
ojdlo nemusis mit strach rysko,mamka me jako vzdy nepusti dokud nebudu mit sbalenych aspon deset rizku!!!!!!!.....je ale skoda, ze lonove centrum nestihneme:( ale i tak to bude super!
doufam, ze v noci nechcetespat?
btw: dnes sasa zahlasil, ze ma 16. svatek ci co a ze nam vyslovne zakazuje ozirat se proto(nejlepsi bylo,ze zrovna kolem prochazel nas tridni)
ikonka
Předmět: RE(3):[výlet] | [1772]
Vložil(a): Janys, dne 03.06.04 v 18:46 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Kutánku, na řízeček zapomeň :) Beru si tři tatranky, a protože tě mám ráda, tak teda jednu svěřím tvému trávicímu traktu ke zpracování, ju? srdce
ikonka
Předmět: RE(2):[výlet] | [1761]
Vložil(a): TERKA:_, dne 03.06.04 v 13:59 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Já bych jela taky :( Snažila jsem se u nás prosadit vodu , ale řekli mi, že na tu jedem ve třeťáku a to že stačí. Asi ti lidi v životě nebyli na vodě a neví jak je to super :(
ikonka
Předmět: RE(1):[výlet] | [1738]
Vložil(a): Pavel, dne 01.06.04 v 21:11 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Myslím,že výůet bude dost hustý a doufám,že si odpočinu,protože toho je na mě poslední dobou až moc. Jsem 101% rád, že jedem s váma,protože to bude alespoň větší zábava. Uz se těším na tu noc. V každém případě hodlám spát jen tak na zemi a koukat nahoru. Netěším se na cestování,ale na povakování,což bude pohodička. Jen ať je pekné počasí a bude to zcela famózní. Bude to asi dobrá odreagovačka v tomhle shonu co nastal.... srdce srdce srdce
ikonka
Předmět: RE:[výlet] | [1727]
Vložil(a): Ryska, dne 31.05.04 v 20:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
light blue orange pink Aaah. Já se tak moc moc moc těším:)A mám nové plavky:) Akorát je mi líto, že i přesto, že sme si to jednohlasně odhlasovali nás jede pět a půl. Doufám, že se vrátíme všichni. Kdyby se nás vrátila půlka-> bylo by málo studentů a sloučili by naše třídy. To by byla má smrt :D :D :D Takže ve svém vlastním zájmu budu lovit všechny utopence-btw budem rádi, když to vůbec poteče. Joo a lanové centrum bude dost husté:) Jo a nechcete mi někdo vyrobit pár řízečků navíc srdce :D ?????? red pink red pink
ikonka
Předmět: výlet | [1719]
Vložil(a): iwka, dne 31.05.04 v 14:21 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
tak jak se vsichni tesite na nas spolecny vylet?
jsem zvedava kolik se nas vrati zpet zivych a zdravych...


KTRONIC