Téma: Učitelská superstar [vložil(a) Coin]

ikonka
Předmět: RE(12):[Učitelská superstar] | [1659]
Vložil(a): Vashek, dne 22.05.04 v 18:58 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Copak Honza Vychopen...:)
akorat ho tedka mame jenom na tv:/
ikonka
Předmět: RE(11):[Učitelská superstar] | [1658]
Vložil(a): pachol, dne 22.05.04 v 12:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jo, tak to je presne :)
ikonka
Předmět: RE(10):[Učitelská superstar] | [1650]
Vložil(a): Žany, dne 20.05.04 v 22:04 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Vůbec špatný učitel není Honza Výchopeň. Jeho oblíbená hláška nazdar saláti mě opravdu bere :) Musím se přiznat, že jsem měla trochu obavy z jeho hodin, ale po první hodině mě to přešlo. Ti, kteří ho ještě neměli asi nechápou, ale je fakt super. Naučí, dobře si sním pokecáte, sranda je skoro pořád a ještě stihnete být včas na obědě,prostě pohoda :D
ikonka
Předmět: RE(9):[Učitelská superstar] | [1631]
Vložil(a): TERKA:_, dne 20.05.04 v 10:25 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Zástupkině mi přišla super až do doby kdy mě sjela za něco co absolutně nebyla moje vina a já to přišla jen oznámit. Ale beru, že mohla mít blbou náladu a svým způsobem měla i pravdu. Jen se jí teď radši trošku vyhýbám.
ikonka
Předmět: RE(8):[Učitelská superstar] | [1629]
Vložil(a): Zapli, dne 20.05.04 v 10:22 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Tak dost možná to bude vcelku nadnesené , ale fakt naprosto žeru paní zástupkyňu...Pour moi sou její hodiny neuvěřitelným zážitkem , aji když teda povětšinou vim kulové:)K....... lepší než slečna Hedvika... 8/
ikonka
Předmět: RE(7):[Učitelská superstar] | [1616]
Vložil(a): Olinka, dne 17.05.04 v 20:42 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Maruna je buh a Roznovjak uplne bozsky zpiva a paradne jamuje na fletnu, fakt supr... mno a Metyl zase vali na kytaru a nezpiva spatne... (:
ikonka
Předmět: RE(6):[Učitelská superstar] | [1613]
Vložil(a): Janys, dne 17.05.04 v 18:56 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Nemám ráda nikoho,celý gympl mě dere... 8/
ikonka
Předmět: RE(5):[Učitelská superstar] | [1598]
Vložil(a): pachol, dne 11.05.04 v 18:58 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
jelikoz nemam nemcinu tak to bude nejspis profesorka na spanelu no a se zbytkem bych taky souhlasil. *)
ikonka
Předmět: RE(4):[Učitelská superstar] | [1595]
Vložil(a): Aragorn II_Elessar, dne 10.05.04 v 20:27 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Trinity ;o)
ikonka
Předmět: RE(3):[Učitelská superstar] | [1594]
Vložil(a): Vashek, dne 10.05.04 v 19:16 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Svatá trojka, to je fajn :D kyticka
ikonka
Předmět: RE(2):[Učitelská superstar] | [1582]
Vložil(a): TERKA:_, dne 10.05.04 v 13:32 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jak to tak vidím máme všichni stejný názor. A co jsem se ptala, tak i u ostatních lidí vede tahle svatá trojice. Já mám ráda i pí. prof. Kudláčovou, páč je to jediný člověk na světě, který kdy řekl něco v chemii tak, abych tomu ozumněla:)Danke .
ikonka
Předmět: RE(1):[Učitelská superstar] | [1579]
Vložil(a): Coin, dne 06.05.04 v 21:51 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
JJ...souhlasim s tebou....u mě vede s přehledem Maruna...je to takový správný týpek, co se umí odvázat aj se studentama...ale takej Marťa Rožnovják je super... *)
ikonka
Předmět: RE:[Učitelská superstar] | [1578]
Vložil(a): Vashek, dne 06.05.04 v 20:01 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
No, ja mam sve 3 SuperStar: P.Pavlouskova, diky ktere uz dva roky jakz takz chapu nemcinu, coz je maly zazrak, p.Maruna, ktery umi hlavne dejepis skvele podat a p. Rochowanski jr., kteryzto je taky sjupr:)

Nas gympl ma urcite i jine dobre kantory, ale...jsou proste predemety, ktere opravdu nemusim, a to potom nic nenadela ani ucitel...
Toz tak;)
ikonka
Předmět: Učitelská superstar | [1577]
Vložil(a): Coin, dne 06.05.04 v 16:05 | Odpovědět  Vymazat  Upravit
Jak tak poslední dobou pozoruju dění, tak se mele buď o hokeji nebo budoucí české superstar.
Kdo je ale podle vás učitelská "superstar" na našem (ne)oblíbeném ústavu????????????????? 8)


KTRONIC